Павлоград

Звернення Леоніда Шимана до мешканців Західного Донбасу

18.02.2022 18:18 Автор: Сергій Вріхед

Звернення Леоніда Шимана до мешканців Західного Донбасу

Останній місяць Україна перебуває під хвилею інформаційної війни та агресивних дій збоку Російської Федерації. Безліч заяв очільників зарубіжних держав, політиків, дипломатів, міжнародних організацій та світових ЗМІ націлені сьогодні навколо теми України.

Нагадаємо, що поруч з українським кордоном Російська Федерація виставила близько 150 тисяч військових та сотні одиниць важкої техніки, серед яких танки, самоходні артилерійські установки та ударні гелікоптери.

ПХЗ

Леонід Шиман, генеральний директор Павлоградського хімічного заводу

Ми запитали у генерального директора Павлоградського хімічного заводу Леоніда Шимана про те, що потрібно зараз робити мешканцям Західного Донбасу та працівникам ПХЗ.

«Перше. Потрібно дати посил жителям Павлограда і працівникам Павлоградського хімічного заводу, щоб люди не слухали ось цю інформаційну брехню, яка лунає в засобах масової інформації з приводу того, що завтра війна.

Чому я так вважаю?
По-перше, війни в тому розумінні, як зараз всіх лякають, не буде. По-друге, війна вже триває 8 років. І нинішня стадія війни така, що або вона перетворюється на холодну війну, коли встановлюється залізна завіса між Російською Федерацією і Західним світом. Або ця війна може розв’язатися локальними якимись ділянками. Але малоймовірно, що Україна застосує військовий варіант, тому що ми заявляємо лише про дипломатичний шлях. З іншого боку, у Російській Федерації вирішили по суті просити господа бога на прізвище Путін прийняти так звані ЛНР і ДНР у Російську Федерацію. Якщо це так, то в України розв’язуються руки, чого останні пів року чи рік не давали зробити західні партнери по прийняттю Мінських домовленостей.

Тоді Україна, не втрачаючи своєї території та не відмовляючись від неї, знімає зашморг зі своєї шиї й спокійно починає вже дипломатичним шляхом повертати землі. Це те, що відбувається зараз. Тому власне повномасштабної війни не буде.

Павлоградський хімічний завод ніхто захоплювати не буде. І взагалі, якщо сучасні війни ведуться, то не з допомогою кавалерії чи бронетехніки. Ніхто зараз не йде пішими походами, як під час Другої світової по 40–50 кілометрів проходили солдати. Таких воєн уже немає. Ви самі можете порівняти війни, що велися з кінця 80-х років, і сучасні, які зараз ведуться у світі. Це переважно авіаційна, ракетна атака, коли ракетно-бомбовими ударами вражаються основні стратегічні центри — економічні, енергетичні, військові і, звісно, політичні. Після того, як ці центри уражені, країна знезброєна, у країні паніка, далі відбувається її розділення на частини або скидання чи заміна влади.

ПХЗ

І лише потім може заходити автомобільна техніка для наведення ладу в певних областях, містах і т. ін. Тому якщо буде повномасштабна війна в Україні, то це будуть не танки чи бронетранспортери — це будуть літаки і ракети, авіаудари з території противника по території України. Ось це люди мають розуміти.

Але тут постає питання – навіщо Російській Федерації розбивати всі енергетичні, економічні, стратегічні центри України, щоб потім, коли вона зайде, витрачати гроші на відновлення усього цього? Якщо вони хочуть завойовувати території, то логічно завоювати їх із мінімальними втратами на відновлення. Тому зараз здебільшого і відбуваються війни, які ми спостерігаємо: гібридна, інформаційна, зі зміни уряду і подібні.

Отже, працівники Павлоградського хімічного заводу, спіть спокійно, нікуди ніхто не виїжджає, нікуди нікого не евакуюють, нічого в цьому плані робити не треба. Треба просто сумлінно виконувати свої обов’язки і працювати над тими контрактами, які в нас сьогодні є. І це буде ваша найважливіша дія з погляду дотримання безпеки і на нашому підприємстві, і в місті Павлограді, і в країні», – відповів Леонід Шиман.

 

Читайте також:

На страх ворогам: майбутнє українських ракет

 

Головні новини дня у телеграм каналі

 

FacebookTwitterTelegram