Павлоград

Зруйновану вандалами стелу відновили: герб Павлограда повернули на місце (ВІДЕО)

11.02.2022 12:37 Автор: Оксана Пугачова

Зруйновану вандалами стелу відновили: герб Павлограда повернули на місце (ВІДЕО)

Павлоградські комунальники відновили стелу на в’їзді в Павлоград зі сторони Донецької області. Як відомо, вандали нещодавно викрали єлемент цієї стели – герб міста. rvk.news  писали про це тут

КП "Затишне місто"

Працівники комунального підприємства “Затишне місто” відновили герб власними силами та ресурсами підприємства, та вже повернули його на очільне місце стели. 

КП "Затишне місто"

“Мали задачу та власне бажання відновити зруйновану частину композиції максимально швидко. Влітку ми працювали з цією стелою і встановлювали герб, тож всі технічні вихідники для його відновлення у нас збереглись, – каже Василь Коріневський, директор КП “Затишне місто”, – Зараз герб уже на місці. Інакше і бути не могло. Щоденно через Павлоград рухається близько 36 тис автомобілів. Приємно, коли тебе зустрічає впорядкований вказівник гостинного міста. До речі, вже подали запит керівництву міста щодо заміни існуючих вказівників на більш сучасні. На сьогодні маємо відповідь від першого заступника міського голови Олександра Радіонова про те що питання є актуальним, його обговорюватимуть, винесуть на розгляд депутатів. Тож маємо сподівання, що Павлоград невдовзі оновить стелли на в’їзді до міста”

 

Читайте також:

Вандали активізувались: вкрали герб Павлограда та розтрощили лавочки

 

Головні новини дня у телеграм каналі

 

FacebookTwitterTelegram