Павлоград

Зібрали світлини волонтерок, які чекають з фронту своїх Героїв: у Дніпропетровській ОВА відкрили фотовиставку

13.05.2023 12:36 Автор: Юлія Жаворонок

Зібрали світлини волонтерок, які чекають з фронту своїх Героїв: у Дніпропетровській ОВА відкрили фотовиставку

У Дніпропетровській ОВА відкрили фотовиставку. Зібрали світлини волонтерок, рідні яких захищають країну. В експозиції – 12 знімків, індивідуальних та сімейних.  

“Герої виставки – ті, хто захищає нашу країну, допомагає іншим та  наближає Перемогу. Ми хочемо привернути увагу до їхнього подвигу”, – зазначив заступник начальника Дніпропетровської ОВА Іван Начовний.

Такі фотосесії – це своєрідна психологічна підтримка, додав Іван Начовний.

“Сімейну фотосесію робили, коли захисники були у відпустці. Хто мав можливість приїхати – бачимо всю родину разом. На деяких світлинах жінки самі, бо їхні близькі були на бойових позиціях. Кращі світлини об’єднали в експозицію. Це дуже цікаві люди. Вони віддають все заради нашої спільної мети. Працювати з ними – для мене честь”, – розповів фотограф Ігор Співак.

На одному з фото – волонтерка Марина з чоловіком та доньками. Каже: фотосесія стала для неї релаксацією. Адже під час роботи згадувала приємні сімейні історії.

“Мені пощастило, що чоловік приїхав з фронту на декілька днів у відпустку і ми всією родиною сфотографувалися. Це можливість побути разом, відволіктися. Отримала позитивні емоції під час роботи. І зараз бачу результат і радію”, – поділилася Марина.

Фотовиставку організував благодійний фонд “Пісні, народжені в АТО”. 

FacebookTwitterTelegram