Першотравенськ

Життя братів наших менших: в Першотравенську хочуть заборонити годувати безпритульних тварин

14.12.2021 13:02 Автор: Анастасія Суворова

Життя братів наших менших: в Першотравенську хочуть заборонити годувати безпритульних тварин

Заборонити підгодовувати безпритульних тварин, інакше – покарання. Таку пропозицію хочуть винести на розгляд у Першотравенській міській раді. Фактично, в разі прийняття ініціативи, безпритульні тварини приречені загинути на вулицях міста від зимових морозів та голоду. ГО “Вуха Лапи Хвіст” звертається до міського голови Першотравенська не приймати ініціативу, а дотримуватись чинного законодавства щодо захисту тварин.

Сама ініціатива виглядає наступним чином: заборонити підгодовувати безпритульних тварин на території житлової забудови міста, прибудинковій території, спортивних майданчиках та у місцях дитячого відпочинку, зупинках автотранспорту, території закладів освіти, культури, охорони здоров’я, фізичної культури та спорту, закладів громадського харчування, торгівлі, включаючи торгові ряди, ринки, зелених зонах громадського користування, у місцях масового відпочинку населення.

Іншими словами, будь-яке підгодовування тварин у місті, крім тротуарів та дороги буде заборонено. Людей, які підгодовуватимуть тварин чекає відповідне покарання.

Аби не допустити неправомірних дій проти тварин, громадська організація “Вуха Лапи Хвіст” звернулась до очільниці Першотравенська Оксани Вінницької із проханням не приймати рішення та не порушувати чинне законодавство України. Відповідно до Закону України “Про захист тварин від жорстокого поводження”, держава бере під захист безпритульних тварин та захищає їх в рамках закону. Міська влада, як представник держави, має підтримувати та забезпечувати дотримання Закону.

У своєму зверненні учасники громадської організації наводять аргументи щодо неправомірних дій, в разі прийняття пропозицій. В листі пропонують розв’язувати питання популяції безпритульних тварин гуманним способом – шляхом стерилізації та впровадження покарання щодо власників тварин, які випускають котів або собак на вулицю та приречуть їх на смерть.

Першотравенськ тварини

Першотравенськ тварини

Першотравенськ тварини

 

Читайте також:

Учні Першотравенська харчуватимуться по-новому

 

Головні новини дня у телеграм каналі

 

FacebookTwitterTelegram