Павлоград

Жінок лідерок місцевого самоврядування запрошують на онлайн програму “UNEW”

01.01.2022 12:43 Автор: Анастасія Суворова

Жінок лідерок місцевого самоврядування запрошують на онлайн програму “UNEW”

Представники громадських організацій та жінки-лідери місцевого самоврядування можуть взяти участь у навчальній онлайн-програмі “UNEW”.  Під час навчання жінки опанують цифрові рішення, які сприятимуть створювати успішні проєкти. Про це повідомляє Дніпропетровська ОДА.

Програма містить онлайн-консультації, вебінари, менторську підтримку від експертів Digital та бізнесу. Учасниці навчання отримають теоретичні та практичні навички впровадження цифрових ініціатив. 

За словами заступника голови Дніпропетровської ОДА Івана Начовного, диджиталізація країни це насамперед підвищення комфорту мешканців. Жінки-активістки на програмі UNEW зможуть опанувати нові цифрові рішення та втілити власні проєкти у життя. 

UNEW

Ідейна лідерка проєкту Надія Васильєва розповідає, що під час програми учасниці будуть будувати справжню жіночу команду мрії. Учасниці дізнаються як триває цифровізація у світі та в Україні зокрема, а також про перспективи розвитку в України. Під час програми нададуть приклади трансформації офлайн-проєктів в онлайн. 

Програма UNEW буде відбуватися в режимі онлайн протягом 3 місяців. Заявки на участь можна подати до 15 січня 2022 року. Детальна інформація та реєстрація за посиланням. 

Проєкт втілює програма EGAP. Партнер – Міністерство цифрової трансформації України.

 

Читайте також:

Софія Дубова та Олександр Синиця: “Діалогові практики – це реальна можливість для вирішення конфлікту”

 

Головні новини дня у телеграм каналі

 

FacebookTwitterTelegram