Павлоград

Заступник міністра внутрішніх справ відвідав школу в Павлограді та оглянув її укриття

24.07.2022 12:44 Автор: Оксана Пугачова

Заступник міністра внутрішніх справ відвідав школу в Павлограді та оглянув її укриття

Євген Єнін, перший заступник міністра внутрішніх справ, перебуваючи у відрядженні на Сході, відвідав Павлоград.  Проінспектував школу, в якій отримав середню освіту.

Днями у Павлоград приїзджав заступник міністра внутрішніх справ України Євген Єнін. Візит чиновник пов’язав з відрядженням на Схід України. Перебуваючи у місті Євген Єнін оглянув школу, яку закінчив 25 років тому. Поцікавився також і станом її укриття.
 
“Виявилося, що є над чим працювати і потрібна підтримка. Звернувся до адміністрації школи, місцевої влади, фахівців ДСНС, щоб зробили все можливе, щоб укриття школи відповідали заявленим стандартам безпеки. Якщо всі разом докладатимемо зусиль, зможемо організувати освітній процес максимально безпечно для наших дітей” – зауважив Євген Єнін.
 
 
Станом на сьогодні 11% закладів освіти України мають власні захисні споруди цивільного захисту – це майже 3 000 закладів. Це значить, що в них зможуть укритися майже 1 млн учасників освітнього процесу. Ще майже стільки ж закладів освіти провели комісійні обстеження та організували укриття у власних спорудах.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
FacebookTwitterTelegram