Павлоград

Законопроєкт 3663: чи насправді відміняють регресні виплати шахтарям?

20.11.2021 11:40 Автор: Оксана Пугачова

Законопроєкт 3663: чи насправді відміняють регресні виплати шахтарям?

Народні депутати у першому читанні прийняли законопроект який сприятиме зменшенню видатків за рахунок об’єднання адміністративних структур Пенсійного фонду і Фонду соцстраху. Мова йде про законопроєкт №3663.
Про це повідомляє прес-служба Ради.

Законопроєкт №3663 підтримав 231 депутат. Серед яких і народні обранці від партії «Слуга Народу». Ініціатор та розробник законопроекту – народний депутат від ОПЗЖ Михайло Папієв.

Наразі система соціального страхування має дефіцит коштів передбачених Конституцією та законами про соціальне страхування на забезпечення соцгарантій громадянам. Мова йде про Фонд соціального страхування, який відповідає за адміністрування двох страхових систем – страхування у разі тимчасової непрацездатності та нещасних випадків на виробництві.

Об’єднання адміністративних структур Пенсійного фонду та Фонду соцстрахування, а саме такі зміни пропонує законопроєкт №3663 до ЗУ “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування”, дозволить скоротити адміністративні видатки та покращити виконання ключових функцій, пов’язаних зі здійсненням страхових виплат.

Що конкретно передбачає законопроєкт №3663:

– компактність обслуговування в системі загальнообов’язкового соціального страхування працюючих громадян за рахунок скорочення адміністративних ланок управління
– запровадження єдиної системи управління коштами та єдиної інформаційної системи
– посилення державного контролю за використанням коштів соціального страхування

Зазначимо, що приведення у відповідність операційних процесів фондів до консолідованої системи адміністрування планують здійснити на базі Пенсійного фонду як найбільш розвинутої мережі територіальних органів управління в системі соціального страхування.

Провівши аналіз законопроєкту №3663, що був днями підтриманий в Верховній Раді, стає зрозуміло: відміна регресних виплат шахтарям, що отримали виробничі травми – це чергова вигадка, інсинуація від осіб, які прагнуть збурювати шахтарське суспільство. Адже в жодному пункті запропонованих змін до ЗУ “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування” немає пропозицій щодо відмін соціальних виплат. 

Пенсионный фонд

 

Читайте також 

Роман Каптєлов: “Звертаю увагу обласних депутатів від Павлоградського району від на рівень оснащення медичних закладів регіону”

 

Головні новини дня у телеграм каналі

 

FacebookTwitterTelegram