Павлоград

З квітня дитсадки Павлограда перейдуть на харчування за системою аутсорсингу

25.01.2022 14:18 Автор: Вікторія Шарашова

З квітня дитсадки Павлограда перейдуть на харчування за системою аутсорсингу

З 1 квітня дитсадки в Павлограді мають перевести на аутсорсинг харчування. Поки що проходитиме процедура відкритих торгів щодо пошуку підприємств, які готові надавати такі послуги, тобто приготування їжі, орендування харчоблоків та забезпечення всім необхідним обладнанням (за новим вимогами).

дитсадок

Про це повідомила під час сесії Павлоградської міськради заступник міського голови Олена Шуліка. За її словами, скоріш за все 87 працівників харчоблоків дитсадків скоротять, але з переведенням до фірм, які переможуть в конкурсних торгах.

олена шуліка

“Вартість харчування, звісно, зросте. Адже ціни на продукти та енергоносії теж здорожчали. Зараз діти харчуються в ясельній групі за 24 грн, середній та старшій – 33,60 грн, в санаторних групах – 46,80 грн, з цілодобовим перебуванням – 49.20 грн. Діти пільгової категорії, а це 772 особи, залишаються харчуватися за кошти міського бюджету. Сьогодні на пільгову категорію передбачено 17 млн грн, а за системою аутсорсингу сума становитиме близько 8 млн грн”, – проінформувала Олена Шуліка.

За словами заступниці міського голови, система аутсорсингу дозволяє зекономити кошти бюджету на зарплатні та енергоносіях щороку до 6 млн грн.

Нагадаємо, з 2018 року їдальні всіх шкіл Павлограда перейшли на аутсорсинг.

 

Читайте також:

Яке харчування пропонують учням в школах Павлограда?

 

Головні новини дня у телеграм каналі

 

FacebookTwitterTelegram