Павлоград

Як вберегти дитину від небезпечних молодіжних рухів – поради батькам

25.03.2023 13:02 Автор: Юлія Жаворонок

Як вберегти дитину від небезпечних молодіжних рухів – поради батькам

Будувати довірливі стосунки, бути з дитиною “на одній хвилі” та подбати про її дозвілля. Як вберегти підлітка від небезпечних молодіжних рухів – розповіли у рубриці Дніпропетровської обласної військової адміністрації “інформОВА”.

Плекайте довірливі стосунки

  • Зазвичай під лихий вплив потрапляють підлітки, яким замало уваги та підтримки  батьків.
  • Не влаштовуйте скандалів з ультиматумами – заборонами гуляти чи користуватися інтернетом. Не вимагайте, аби підліток дав прочитати приватне листування. Це лише нашкодить.
  • Будуйте довірливі відносини, але ненав’язливо. Спілкуйтеся з дитиною відкрито та спокійно. Щиро проявляйте інтерес до теми, яку обговорюєте, терпіння та доброзичливість. Нехай син чи донька знають, що можуть звернутися до батьків з будь-якою проблемою.

Будьте на одній хвилі

  • Більше часу проводьте разом. Створюйте власні традиції. Можна спільно робити добрі справи або ходити до спортзалу – це допоможе зблизитися.
  • Заведіть власні акаунти та станьте другом своїй дитині в соцмережах.  Цікавтеся її інтересами – з ким спілкується, який контент, фото та відео вподобала.

Переключіть увагу

  • Організуйте дозвілля дитини. Гімнастика, бокс, шахи, вокал або рукоділля – дайте можливість обрати гуртки та секції до душі. Це допоможе «переключитися», знайти нове коло спілкування.
FacebookTwitterTelegram