Павлоград

Як отримати 1000 гривень за вакцинацію: точна інструкція

10.12.2021 14:31 Автор: Анастасія Суворова

Як отримати 1000 гривень за вакцинацію: точна інструкція

Кабінет Міністрів підтримав Постанову про виплату 1 тисячі гривень вакцинованим українцям. Подати заявку можна буде через додаток Дія у декілька кліків, для цього необхідно оформити спеціальну карту в одному із банків-партнерів. Пілот проєкту стартує 13 грудня, а перший етап програми почне діяти з 19  до 29 грудня, тоді українці зможуть подати заявку. Про це повідомив Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров у своєму телеграм-каналі.

Як отримати виплату  можна дізнатися на спеціальному лендінгу від порталу Дія. Отримати кошти можуть громадяни України старше 18 років та які мають “зелений” сертифікат про вакцинацію.

 Подача заявки відбувається у декілька кроків:

  • Оформлення спеціальної картки єПітримка в одному із банків-партнерів. Кожного дня до переліку банків буде додаватися нові (наразі це 4 банка – Монобанк, Альфа-банк, А-банк, Укргазбанк). Відкрити картку можна як онлайн, так і офлайн, але отримати гроші на звичайну картку не можна.
  • Завантажити або оновити додаток Дія й авторизуватись у ньому.
  • Перевірити наявність “зеленого” сертифікату про вакцинацію у додатку. Важливо: сертифікат на порталі Дія або паперовий від сімейного лікаря не підходить. Отримати COVID-сертифікат в додатку можна за допомогою ID-картки або паперового паспорта.
  • В розділі “Послуги” обрати пункт єПідтримка.
  • Обрати картку для виплати та очікувати надходження коштів.

Для того, щоб скористатися грошима, картку єПідтримка необхідно буде додати у платіжну систему смартфона, наприклад Apple Wallet для iPhone.  Далі карткою можна розраховуватися як іншими – прикладати до терміналу та проводити оплату.

Витратити отриману 1 тисячу гривень можна протягом чотирьох місяців на послуги бізнесу, який найбільше постраждав під час пандемії. Це – театри, кіно, музеї, спортивні зали, концерти, книги та квитки на подорожі в межах України.

єПідтримка – програма, ініційована Президентом України та створена спеціально для підтримки бізнесу. 

 

Читайте також:

Виплати для ФОПів: ті, хто не отримав 8 тисяч навесні, отримають у грудні

 

Головні новини дня у телеграм каналі

 

FacebookTwitterTelegram