Вербківська ОТГ

В’язівоцька “Ромашка” скоро заграє новими барвами (ВІДЕО+ФОТО)

22.11.2021 17:38 Автор: Оксана Пугачова

В’язівоцька “Ромашка” скоро заграє новими барвами (ВІДЕО+ФОТО)

У Вербківській громаді в селі В’язівок капітально ремонтують дитячий садок «Ромашка». Там реалізують кошти «соцеконому», які направив на реконструкцію об’єкту дошкільного виховання народний депутат Роман Каптєлов.

Садочок функціонує з 1958 року. З того часу заклад жодного разу не зупиняв свій освітній процес, при цьому капітального ремонту в садочку не проводилося. Тому проблема повного оновлення будівлі була нагальною та довгоочікуваною.

Вязовок Ромашка

Почали капітальний ремонт в середині жовтня, завершити планують до кінця 2021 року. Перекривають дах, проводять зовнішнє утеплення приміщення, ведуться внутрішні роботи, оновлюються всі кімнати: стеля, стіни, підлога, роблять заміну дверей.

«Місцевих коштів не вистачало – потрібно було ще 1,5 млн грн. Тому звернулись до народного депутата Романа Каптєлова за можливістю залучити на ремонт дошкільного освітнього закладу кошти «соцеконому».
Капітальний ремонт дитячого садочку дасть можливість вихованцям нашого закладу почувати себе в комфортних умовах. Вони прийдуть у світлі і теплі кімнати, що буде дуже важливим, для проведення освітнього процесу, для збереження їхнього здоров’я, як і вихованців, так і працівників закладу» – розповідає Ірина Іванівна Сапурко, завідувачка дитячого садочку «Ромашка».

Ірина Сапурко, завідувачка дитячого садочку «Ромашка»

На території дитячого садочку майже завжди знаходиться і староста В’язівка – Михайло Логвиненко:
«Контролюю процес ремонту. Адже проєкт коштовний. Громада отримала гроші «соцеконому» від народного депутата, за що дуже вдячні Роману Каптєлову. Зараз слідкую, щоб підрядною організацією все було зроблено якісно. Добудували харчоблок до будівлі дитячого садочку і зараз рухаємось до завершення капітального ремонту».

Вязовок Ромашка

Михайло Логвиненко, староста В’язівка

В Вербківській громаді залучили кошти «соцеконому» народного депутата Романа Каптєлова також на капітальний ремонт їдальні та харчоблоку в Кочерезькому НВК та на повну модернізацію спортивної зали Вербківської загальноосвітньої школи. Загалом громада отримала 4,5 млн грн. Про те, як тривають роботи з ремонту спортивної зали та як виглядає оновлена їдальня та харчоблок читайте в наступних публікаціях rvk.news.

Вязовок Ромашка

 

Читайте також:

В Тернівці відкрили надсучасний спортмайданчик для занять волейболом й баскетболом

 

Головні новини дня у телеграм каналі

 

FacebookTwitterTelegram