Павлоград

Вулиця Дніпровська: Велика Інспекція «Великого Будівництва»

16.08.2021 16:28 Автор: Вікторія Шарашова

Вулиця Дніпровська: Велика Інспекція «Великого Будівництва»

В рамках Програми Президента «Велике Будівництво» тривають ремонтні роботи дорожнього полотна головної вулиці Павлограда – Дніпровської. Як вони просуваються  та що вже встигли зробити 16 серпня дізнавалась інспекція в складі першого заступника голови Дніпропетровської ОДА Володимира Орлова, голови Дніпропетровської обласної ради Миколи Лукашука, міського голови Павлограда Анатоля Вершини, голови Павлоградської райдержадміністрації Сергія Рублевського  та народного депутата від 36-го виборчого округу Романа Каптєлова.

Половина вулиці Дніпровської вже зі стартовим шаром асфальтобетону. Поклали 6 км нового покриття. На всій протяжності працюють понад 80 дорожників та 60 одиниць техніки. Роботи – у нічну й денну зміни.

Павлоград Велике Будівництво

«На сьогодні виконано 90% фрезерувальних робіт дорожнього покриття та на 60% укладено асфальту. Паралельно облаштовуємо з’їзди, мостові переправи, міняємо бордюри, оновлюємо ливнівки. За планом, до кінця року всі 12, 5 км дороги будуть здані в експлуатацію. Товщина двошарового асфальтного покриття становитиме 17 см. Також з’являться зупинки, тротуари й спеціальні «кишені»  для заїзду автомобілів. На мосту через річку Вовча тривають підготовчі роботи до нанесення гідроізоляції. Також тут  замінять деформаційні шви, встановлять нове бар’єрне огородження», – повідомив керівник проєкту підрядної компанії Авмагістраль Південь Артем Животов.

Павлоград Велике Будівництво

Павлоград Велике Будівництво

«Завдяки програмі Президента України «Велике будівництво» вперше за 16 років ремонтується головна дорожня артерія Павлограда. 70% транзитного транспорту щодня переміщається цією вулицею в напрямку Донецька, Дніпра  чи Краматорська.  Загальна вартість проєкту складає понад  500 млн грн. Тільки міським бюджетом капітально відремонтувати вул. Дніпровську просто неможливо. Очікуємо до кінця року отримати якісну дорогу, – зауважив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.

Павлоград Велике Будівництво

 «Як бачимо, ремонт ведеться за європейською системою: вдень й вночі. Щоб повністю не перекривати автошлях підрядна компанія  поєднує свою роботу в дві зміни. Дійсно, разом із павлоградською трасою вулиця Дніпровська стане  складовою «Дороги Єдності» ЦМ-30 Стрий-Ізварине», – підкреслив перший заступник  голови Дніпропетровської ОДА Володимир Орлов.

Павлоград Велике Будівництво

«До мене зверталися люди з проханням навести лад з дорогами. Гадаю, вони оцінять роботу, – ділиться своєю думкою народний депутат України Роман Каптєлов. –  Підрядники працюють у швидкому темпі та якісно. Я під час відпустки багато подорожував країною й дуже радий, що дороги ремонтуються скрізь. Взагалі «Велике будівництво» – унікальна інфраструктурна програма, направлена на всі сфери нашого життя. Працюючі в Бюджетному комітеті я домігся  виділення коштів на ремонт цього автошляху. Також, завдяки чисельній комунікації з Офісом Президента, подібні питання знаходять своє вирішення. А сьогодні задоволений ходом робіт та під час інспекції переконався, що виділені кошти (450 млн грн) розподіляються вчасно й на високоякісне виконання робіт».

Павлоград Велике Будівництво

«Поточний ремонт Дніпровської дуже важливий для міста. Майже у два рази експлуатаційний термін покриття  вичерпав себе. На утримання дороги з міського бюджету виділялися чималі кошти, а після здачі об’єкту ми зможемо зекономлені гроші перенаправити на інші цілі. Щодо можливого збільшення аварійності на цій ділянці, то є згода з поліцією. Тут будуть встановлені додаткові прилади контролю за швидкісним режимом автомобілів. Також в рамках «Безпечного міста» саме по вул. Дніпровська встановлені камери відеоспостереження», – пояснив міський голова Павлограда Анатолій Вершина.

Павлоград Велике Будівництво

«Додам від себе, що нова дорога змінює настрій. Це сигнал про те, що місто живе і має здорові амбіції на майбутнє. З такими дорогами легше залучати інвестиції і створювати нові робочі місця», – переконаний голова Павлоградської райдержадміністрації Сергій Рублевський. 

Павлоград Велике Будівництво

Раніше rvk.news зазначали про сприяння народного депутата Романа Каптєлова  в забезпеченні коштів на ремонт Дніпровської в Павлограді.

Щодо залучення коштів Романом Каптєловим для рішення інших проблем Західного Донбасу, проектів що готуються до реалізації тощо можна ознайомитись в публікації на сайті rvk.news.

 

FacebookTwitterTelegram