Павлоградський район

Вуличні культури отримають підтримку від держави

19.11.2021 13:31 Автор: Анастасія Суворова

Вуличні культури отримають підтримку від держави

В рамках спільної ініціативи ГО «Центр вуличних культур» та Міністерства молоді та спорту України відбулась Всеукраїнська молодіжна акція «Будь у просторі здоров’я». Обговорювали інструменти популяризації вуличної культури в громадах. Про це повідомляє Дніпропетровська обласна рада.

культура

Акція відбулась у молодіжному центрі «Освіторіум» та зібрала 50 юнаків та дівчат з усіх громад області для того, щоб учасники ознайомитись з успішними проєктами неформальних спортивних рухів та долучились до майстеркласів.

культура

Радниця голови обласної ради й голова постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я, дитинства та материнства Аріна Пустова наголосила, що саме поняття «вулична культура» досить молоде. Лише навесні цього року термін став офіційною частиною державної молодіжної політики.

культура

Саме через так звану «легалізацію» програми та проєкти, які розвивають вуличні культури у своїх громадах можуть розраховувати на підтримку на державному, регіональному та місцевому рівнях. Завдяки акції «Будь у просторі здоров’я» молодь регіону отримала чіткі інструменти, як популяризувати вуличну культуру в громадах.

культура

Основний акцент культури – відповідальне ставлення до власного здоров’я, гармонійному психологічному розвитку та життю без залежностей.

 

Читайте також:

Скажіть наркотикам «Ні»: на Дніпропетровщині протидіють дитячій наркозалежності

 

Головні новини дня у телеграм каналі

 

FacebookTwitterTelegram