Павлоград

Ворог не припиняє спроби зайти в область, але кордони Дніпропетровщини надійно захищені

16.05.2022 15:49 Автор: Оксана Пугачова

Ворог не припиняє спроби зайти в область, але кордони Дніпропетровщини надійно захищені

Останній тиждень агресор частіше обстрілює громади Криворізького району. Ворог б’є з великої відстані. Рубежі регіону надійно захищені, наголосив голова обласної ради, заступник голови Ради оборони області Микола Лукашук.  

«За останній тиждень спостерігаємо збільшення кількості обстрілів Криворізького району – Зеленодольської, Широківської, Апостолівської громад. Ворог б’є з мінометів, ствольної артилерії, «Градів». Обстрілює з великої відстані. Зайти на територію області не може. Регіон надійно захищений», – сказав Микола Лукашук. 

Мінреінтеграції внесло до переліку громад, які постраждали від збройної агресії, Великомихайлівську громаду Синельниківського району.

«Такі громади є ще й у Криворізькому районі – Широківська та Зеленодольська. Що це дає для мешканців? Люди, будинки яких постраждали від обстрілів або які переїхали з громади, можуть отримати від держави додаткові виплати – від 2 до 3 тис грн», – наголосив Микола Лукашук.  

В області вже знешкодили більше 2 тис вибухонебезпечних предметів. Найбільше – у Криворізькому районі.

«Служба ДСНС, а це також наші герої, зробила за весь період війни 119 виїздів. І це не враховуючи військових саперів та саперів Нацполіції», – наголосив Микола Лукашук. 

Він додав, що не можна торкатися підозрілих предметів. Побачивши такий, слід одразу викликати рятувальників або поліцію.

 

Читайте також:

Володимир Зеленський: “російська стратегічна поразка очевидна вже всім у світі”

 

FacebookTwitterTelegram