Павлоград

Володимир Зеленський відвідав поранених військових на Дніпропетровщині

10.07.2022 10:48 Автор: Оксана Пугачова

Володимир Зеленський відвідав поранених військових на Дніпропетровщині

Президент Володимир Зеленський у рамках робочої поїздки до Дніпропетровщини відвідав поранених військовослужбовців Збройних Сил України,у клінічній лікарні. ім Мечникова. З початком повномасштабної агресії Росії проти України заклад став оперативним центром військової та цивільної допомоги. По це повідомляється на офіційному сайті Дніпро ОДА.

Глава держави побажав захисникам, серед яких були поранені, благополуччя та вручив військові державні нагороди пораненим.

Президент зустрівся з лікарями та медичним персоналом. Він зазначив, що результат великої роботи з допомоги пораненим військовим і мирним жителям викликає почуття гордості за те, що в нашій країні є такі великі люди.

Глава держави повідомив, що станом на 6 липня 2022 року в госпіталі зареєстровано 3791 випадок поранених, травмованих військових і цивільних із зони бойових дій. Надійшло 3014 звернень (79,5%). Пройшли лікування 3362 осіб. Померло 169 пацієнтів (тобто летальність становить 4,8%). Це пацієнти, які перебували у вкрай важкому та критичному стані та травмами, несумісними з життям.

Президент зазначив, що такий відсоток успішного лікування поранених є красномовним показником професіоналізму українських лікарів.

Читайте також:

Чому військові конфлікти провокують розвиток технологій?

 

FacebookTwitterTelegram