Павлоград

Володимир Зеленський: “Патріот це той хто б’ється з ворогом за свою землю і той хто вкладається в неї грошима”

23.02.2022 11:52 Автор: Юлія Жаворонок

Володимир Зеленський: “Патріот це той хто б’ється з ворогом за свою землю і той хто вкладається в неї грошима”

Вчора увечері Президент України Володимир Зеленський записав чергове відеозвернення до Українців. Президент пообіцяв, що у цей складний для держави час буде звертатися до народу часто та чесно розповідати про ситуацію в країні.

У звернені Володимир Зеленський повідомив, що на сьогодні відсутня потреба у загальній мобілізації, є лише потреба оперативно доукомплектувати українську армію та інші військові формування.

У зв’язку з цим, Президент підписав указ про призов резервістів.

Резервісти — запасний ресурс української армії, який дозволяє швидко доукомплектувати бойові військові частини підготовленими громадянами.

Мною як Верховним Головнокомандувачем Збройних Сил України видано указ про призов резервістів у особливий період. Наголошую: йдеться виключно про громадян, які віднесені до оперативного резерву, — зазначив президент.

резервісти

Також Президент повідомив про проведення навчальних зборів для резервістів тероборони найближчим часом.

 У виступі Володимир Зеленський анонсував запуск державної програми “економічного патріотизму”. Її суть полягає в тому, що держава підтримуватиме український бізнес за рахунок цільових програм, скорочення податкового навантаження та інших заходів.

“Ми повинні працювати, вкладати гроші в економіку України, заробляти на фінансування нашої потужної армії. Патріот – це той, хто б’ється з ворогом за свою землю і той, хто вкладає у неї гроші, створює на ній робочі місця. Тому ми запускаємо програму “економічного патріотизму”. Це додаткові стимули для локалізації нашого виробництва. Цільові програми окремих галузей, скорочення податкового навантаження на бізнес та обмеження перевірок. Це стимул для залучення коштів населення у бізнес та банківську систему. Зниження ПДВ на бензин та дизель, що зменшить ціни на заправках. Наша мета – здобуття економічної незалежності. Особливо в енергетиці” – сказав Президент.

І на останок Володимир Зеленський закликав політиків бути перш за все державними діячами та сформувати у Парламенті оборонну коаліцію. Всі політики, всі партії повинні бути одного кольору синьо-жовтого.

 

Читайте також:

Володимир Зеленський назвав умову, за якою в Україні введуть воєнний стан

 

Головні новини дня у телеграм каналі

 

FacebookTwitterTelegram