Павлоград

Володимир Зеленський: “Ніхто замість нас не побудує і не захистить Україну”

01.02.2022 16:21 Автор: Оксана Пугачова

Володимир Зеленський: “Ніхто замість нас не побудує і не захистить Україну”

Україна вже восьмий рік знаходиться в стані бойових дій. Найкращий спосіб убезпечити нашу державу від подальшої військової ескалації з боку Російської Федерації – створити умови, за яких агресор понесе неприйнятні для себе втрати і не зможе досягти мети. А мета в нього одна – знищити незалежну українську державу.

Безумовно, стриманню ворога сприяє підтримка інших держав, які допомагають Україні шляхом дипломатичних пермовин з країною-агресором, або постачанням озброєння українській армії. І Україна вдячна своїм партнерам. Проте кожному українцю слід усвідомити – захищати Україну нам все одно доведеться в першу чергу самим. Покладаючись на свої власні сили, ми повинні активно та мудро задіюючи наявні потужності, своєю волею та повною усвідомленістю розвивати спроможності для цього. 

Сьогодні на засіданні Верховної Ради Президент України Володимир Зеленський звернув увагу на необхідність у протистоянні російській агресії розраховувати лише на власні сили попри потужну підтримку інших країн. 

“Досить розраховувати на інші країни, на допомогу партнерів та друзів. Важливо як ми сприймаємо самі себе, а не як сприймають нас інші. В усьому ми маємо сподіватись лише на себе. Ніхто замість нас не побудує і не захистить Україну ” – заявив Володимир Зеленський.

 

Читайте також:

Олексій Рєзніков: “Українцям треба зважити, у який спосіб вони готові долучитися до оборони держави. Адже впевненість у власній країні, у її Збройних Силах та непохитний національний спротив – це не менш ефективна зброя, ніж Javelin, NLAW чи Stinger”

 

Головні новини дня у телеграм каналі

 

FacebookTwitterTelegram