Павлоград

Володимир Зеленський назвав умову, за якою в Україні введуть воєнний стан

22.02.2022 15:27 Автор: Юлія Жаворонок

Володимир Зеленський назвав умову, за якою в Україні введуть воєнний стан

Президент Володимир Зеленський заявив, що воєнний стан в Україні буде введений лише у разі повномасштабної військової агресії з боку Росії.

Про це він повідомив 22 лютого на брифінгу, який транслював Офіс президента.

Щодо воєнного стану дуже просто: ми віримо в те, що не буде потужної війни проти України та широкої ескалації з боку РФ. Якщо буде — буде запроваджено військове становище, — сказав Володимир Зеленський.

Володимир Зеленський також зазначив, що Україна не розглядатиме “прохання ватажків бойовиків” відвести українські війська з контрольованих територій Луганської та Донецької областей.

Ми з ними не спілкуємось. Ми не розуміємо, хто це, – прокоментував президент.

Перед цим так званий “віцеспікер парламенту “ЛНР” закликав Україну добровільно відвести війська, оскільки окупаційна влада “республіки” вважає своєю територією всю Луганську область.

Нагадаємо, увечері 21 лютого президент Російської Федерації Володимир Путін повідомив про те, що вирішив підписати указ про визнання суверенітету “ДНР» та ”ЛНР”.

Пізніше заступник голови комітету Ради Федерації РФ у міжнародних справах Андрій Клімов розповів, що Росія визнає “ДНР» та ”ЛНР” у межах, які зараз фактично встановлені. Володимир Путін наказав забезпечити “підтримання миру” у так званих “ДНР» та ”ЛНР” російськими збройними силами.

 

Читайте також:

Володимир Зеленський: “Ми спокійні! Ми сильні! Ми разом! Покажемо це всьому світу!”

 

Головні новини дня у телеграм каналі

 

FacebookTwitterTelegram