Тернівка

Віталій Тарелкін відвідав тернівських ветеранів праці

05.12.2021 12:56 Автор: Анастасія Суворова

Віталій Тарелкін відвідав тернівських ветеранів праці

До Міжнародного Дня людей з інвалідністю міський голова Тернівки Віталій Тарелкін традиційно завітав до ветеранів праці, людей, які втратили своє здоров’я на виробництві та людей з інвалідністю. Очільник міста приніс подарунки та поспілкувався з ветеранами. Про це повідомляє Виконавчий комітет Тернівської міської ради.

Віталій Тарелкін

Разом з Віталієм Тарелкіним серед гостей були керівник міського відділення Фонду соціального страхування (далі – ФСС) Наталія Жмурченко, голова Спілки інвалідів праці при ФСС міста Тернівка Микола Сорокін та голова профспілки НГПУ при ФСС Віктор Кліщенко.  Гості вручили подарунки, побажали міцного здоров’я та теплих стосунків із близькими.

Віталій Тарелкін

Віталій Тарелкін побажав і надалі залишатися прикладом безмежних людських можливостей та великої сили волі.

Міжнародний День людей з інвалідністю відзначається щороку 3 грудня. Генеральна Асамблея ООН проголосила 3 грудня Днем людей з інвалідністю ще у 1992 році для того, щоб привернути увагу до людей з інвалідністю та визнати піклування про них однією з визначальних рис цивілізованості кожної держави. Цей день має на меті щорічно нагадувати про проблеми, з якими зустрічаються люди з інвалідністю.

 

Читайте також:

Віталій Тарелкін привітав медиків міської лікарні з ювілеєм медзакладу

 

Головні новини дня у телеграм каналі

 

FacebookTwitterTelegram