Тернівка

Віталій Тарелкін про розвиток оздоровлення в тернівській громаді

06.11.2021 14:09 Автор: Сергій Вріхед

Віталій Тарелкін про розвиток оздоровлення в тернівській громаді

Шахтарська праця це не тільки чесна робота для кожного працівника, це і великий вплив на здоров’я людини, який залишається все життя. Тому кожна країна світу, де представлена така галузь промисловості, намагається сприяти розвитку інфраструктури для профілактики, лікування та реабілітації наслідків роботи у вугільній галузі. Західний Донбас не виключення в цьому напрямку. Ми запитали у міського голови Тернівки Віталія Тарелкіна про те, які дії відбуваються у напрямку оздоровлення громади:

«Що ми повинні мати в місті? Професія шахтарів дуже тяжка. Нам потрібен центр реабілітації. Зайнялися нашими лікарнями — ми сьогодні поступово вкладаємо гроші в їх модернізацію. Не все так, як хотілось би, бо обмежені в коштах. І треба вирішити те питання, яке я ставив і нашому народному депутату, і заступнику міністра: щоб через «Справедливу трансформацію» давати ті гроші, які вилучаються сьогодні з бюджету міста. Будуть залишатись кошти на місці — ми за них будемо далі будувати наше місто.

Для реабілітаційних центрів робимо проєкт із басейнами в межах програми президента України. Уже в наступному році почнеться будівництво водно-спортивного комплексу, який ми могли б об’єднати з нашою лікарнею. У нас є недобудова 1997 року, яку ми сьогодні плануємо перепрофілювати та зробити цей комплекс, а з решти нашої лікарні зробити центр реабілітації для шахтарів. Водно-спортивний комплекс дасть можливість відкрити гуртки з плавання і для дорослих, і для дітей, і для лікування, і для профілактики».

Більше про розвиток Тернівської громади ви можете прочитати за посиланням.

 

Читайте також

В тернівському “Джерельці” відкрили ресурсну кімнату для дітей з інклюзією

 

Головні новини дня у телеграм каналі

 

FacebookTwitterTelegram