Павлоград

Війна в Україні: соціологи дослідили зміни в житті українців

02.04.2022 10:19 Автор: Оксана Пугачова

Війна в Україні: соціологи дослідили зміни в житті українців

З початку війни змінили своє місцезнаходження 20,8% українців. 70,1% громадян України через 2-3 місяці залишаться зовсім без заощаджень, із них 19,2% зовсім не мають заощаджень уже сьогодні. Жінки в 4,5 раз частіше, ніж чоловіки, відчувають напади паніки та страху. Ці та інші данні були отримані компанією “Оперативна соціологія” під час соціологічного дослідження на тему “Війна в Україні: соціологічний вимір”.
 
 
 
 
 
Дослідження було проведено на замовлення Норвезького інституту міських та регіональних досліджень (NIBR) та Університету Осло Метрополітен (OsloMet). Метою опитування було виявлення проблем, які виникли в населення України у зв’язку з війною, розпочатою російською федерацією. Увага приділена проблемам зміни місця проживання і наявних заощаджень, гуманітарним потребам, психоемоційному стану та іншим викликам, із яким стикаються жителі України під час війни.
 
 
Денис Денисенко, директор компанії “Оперативна соціологія”
 
30 березня компанія “Оперативна соціологія” презентували на відкритій пресконференції результати дослідження. Спікерами були: Денис Денисенко, директор компанії “Оперативна соціологія”, Geir Heierstad, директор Норвезького інституту міських та регіональних досліджень (NIBR) університету Осло Метрополітен (OsloMet), та Aadne Aasland, старший науковий керівник Норвезького інституту міських та регіональних досліджень (NIBR) університету Осло Метрополітен (OsloMet).
 
 
Geir Heierstad, директор Норвезького інституту міських та регіональних досліджень (NIBR) університету Осло Метрополітен (OsloMet)
 
 
Aadne Aasland, старший науковий керівник Норвезького інституту міських та регіональних досліджень (NIBR) університету Осло Метрополітен (OsloMet)
 
Побачити повну версію пресконференції та ознайомитись з добіркою соціологічних висновків можна ознайомитись тут і тут.
FacebookTwitterTelegram