Павлоградський район

Вифлеємський вогонь миру прибув до Павлоградського району

30.12.2021 16:21 Автор: Вікторія Шарашова

Вифлеємський вогонь миру прибув до Павлоградського району

Вифлеємський вогонь миру — міжнародна щорічна скаутська акція до святкувань Різдва Христового яка полягає у поширенні символічного вогню, запаленого на місці народження Ісуса Христа.

В Україні вже понад 20 років вогонь, що символізує мир, любов, добро поширюють пластуни — українські скаути. Щороку вони передають вогонь миру військовим, лікарням, школам, сиротинцям, державним установам по всій Україні.

вогонь миру в павлограді

До цієї  Всеукраїнської акції долучились і пластуни Юр’ївської селищної ради Павлоградського району. Сьогодні, дівчатка та хлопці разом з Оленою Кочановою завітали до голови Павлоградської райдержадміністрації Сергія Рублевського, щоб передати Вифлеємський вогонь, привезений з Авдіївки.

вогонь миру в павлограді

Звертаючись до присутніх, пані Олена акцентувала увагу, що в райдержадміністрації працюють фахівці своєї справи, які не байдужі до долі кожного жителя району. 

Сергій Петрович, приймаючи благодатний вогонь, подякував юним пластунам за те, що бережуть традиції та побажав вірити в себе, досягати цілей і впевнено крокувати вперед по життю.

вогонь миру в павлограді

«Сьогодні Вифлеємський вогонь миру надзвичайно потрібний кожному з нас і нашій країні.  Віримо, що це світло, ця дивовижна енергія добра і радості, яка долає всі кордони, принесе мир в Україну», – зазначив голова Павлоградської РДА Сергій Рублевський.

 

Читайте також:

Діти Межиріцької громади здійснили казкову подорож

 

Головні новини дня у телеграм каналі

 

FacebookTwitterTelegram