Павлоград

Від початку війни в області народили 112 переселенок

04.05.2022 09:37 Автор: Оксана Пугачова

Від початку війни в області народили 112 переселенок

 Ще понад 300 жінок, які приїхали на Дніпропетровщину з інших регіонів, очікують на поповнення. Всі породіллі отримують необхідну допомогу та повністю забезпечені медичним наглядом. 

Вагітні жінки, які приїхали з інших областей, повинні звертатися до найближчої амбулаторії зі своєю обмінною картою. Там пацієнтку направлять до медзакладу, де можна стати на облік. Навіть якщо документи втрачені або немає медкарти, майбутній матусі допоможуть. Зроблять всі необхідні аналізи та обстеження.

Загалом від початку війни на Дніпропетровщині з’явилося на світ 2722 немовляти. 1467 хлопчиків і 1255 дівчат. Лише за минулу добу в області народилося 53 дитини.

За час війни у підвалах пологових під час повітряної тривоги народили дітей дві жінки. Один випадок був у Кам’янському, інший – у Кривому Розі.

Вагітні, які нині за кордоном, можуть оформити декретну відпустку. Для цього їм треба з’явитися до лікаря за місцем перебування. Взяти довідку про стан здоров’я та перебіг вагітності. Документ відправити родичам в Україну або своєму українському лікарю. 

 

Читайте також:

Субсидію призначать автоматично

 

FacebookTwitterTelegram