Павлоград

Від Дніпра на Київ сучасною магістраллю: відкрили рух нової ділянки дороги

03.06.2022 08:09 Автор: Оксана Пугачова

Від Дніпра на Київ сучасною магістраллю: відкрили рух нової ділянки дороги

Попри війну, запустили дорожню інфраструктуру. Відкрили рух новою ділянкою дороги на Київ. Це майже 30 кілометрів сучасної траси у 4 смуги, з розв’язками, з’їздами, тунелями. Дорога пролягає від обласного центру до мосту через канал Дніпро-Донбас.

Дорогу будували в об’їзд населених пунктів. Для безпеки руху звели дворівневі розв’язки. Вони обаштовані на перетині із іншими державними автошляхами.

Траса облаштувана зручними з’їздами до сусідніх сіл. Має міст для пішоходів та тунелі для проїзду сільгосптехніки та проходу худоби. Окрім того дорога оснащена сучасним освітленням.

Розмітку на трасі наносили методом холодного пластику, вночі вона світиться від фар, Прослужить така розмітка у декілька разів довше за звичайну.

Щодоби готовою ділянкою траси Н-31 проїжджатимуть майже 40 тис авто, каже начальник Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області Олександр Коломійцев.

“Сьогодні Дніпропетровщина – транспортний хаб, що об’єднує Схід та Захід країни. Нашими дорогами перевозять гуманітарну допомогу, рухаються переселенці”, – додав Олександр Коломійцев.

До війни трасу Н-31 будували кілька років. Загалом планували звести майже 60 км цієї дороги.

 

Читайте також:

На Дніпропетровщині працюють 190 автобусних напрямів

 

FacebookTwitterTelegram