Павлоград

Від 1 листопада в Україні – нові правила дорожнього руху

25.10.2021 12:18 Автор: Оксана Пугачова

Від 1 листопада в Україні – нові правила дорожнього руху

З 1 листопада в Україні вступають в силу нові масштабні зміни Правил дорожнього руху. Цього разу зміни торкнуться знаків, розмітки, обмеження швидкості, класифікації доріг та інше. Повний зміст змін ПДР у відповідній постанові Кабінету Міністрів

Затвержденими та введеними змінами в збірку Правил дорожнього руху Мінінфраструктури та Кабінет Міністрів ставлять за мету наблизити ПДР до європейських стандартів та мінімізувати аварійність.

Зміни стосуються всіх аспектів ПДР. Зміняться розмітка та дорожні знаки, правила зупинки та стоянки, з’являться діагональні пішохідні переходи та загальні дороги для автомобілів і велосипедистів. Зміниться і класифікація державних доріг. Крім трьох загальноприйнятих типів (міжнародні, національні та регіональні) вводиться четвертий — територіальній.

Одна з найбільш принципових змін — обмеження швидкості за межами населених пунктів, які регулюються шириною розмітки. Автомобіль не зможете рухатися зі швидкістю 110 км/год, якщо елемент дороги, що відокремлює транспортні потоки протилежних напрямків, не виділено розміткою 1.2 (раніше було 1.1 або 1.2). Розмітки відрізняються своєю шириною — до 15 см і 20 см відповідно.

 

Читайте також 

“Велике Будівництво” на трасі Дніпро-Павлоград: що зараз роблять (ФОТО)

 

Головні новини дня у телеграм каналі

 

FacebookTwitterTelegram