Павлоградський район

“Велике інтерв’ю”: Сергій Рублевський – про кар’єру, сімейне життя та відпочинок

23.12.2021 17:15 Автор: журналіст Вікторія Шарашова, оператор Олексій Пасюта

“Велике інтерв’ю”: Сергій Рублевський – про кар’єру, сімейне життя та відпочинок

В першій частині “Великого інтерв’ю” голова Павлоградської РДА Сергій Рублевський розповів про своє ставлення до процесу трансформації вугільних регіонів, перевагах децентралізації, про роботу агропромислового комплексу в районі та можливостей щодо залучення інвестиційних компаній. В другій частині рубрики зупинимося на деяких цікавинках особистого життя, зокрема як голова РДА прийшов на посаду, про кар’єрний зріст, вільний час, сімейні цінності та з чого розпочинається його щоденний ранок. Також він дав короткі відповіді на традиційне бліцопитування.

Сергей Рублевский

– Сергію Петровичу, розкажіть, будь ласка, про ваш кар’єрний зріст, з чого все починалося?

– Моє життя розвивалося не лінійно, були певні етапи, коли хотілося змінити життя і спробувати щось нове. Починав в студентські роки з різних бізнесів відносно непогано з товаришами заробляли, вистачало на життя. Працював і як найманець, і як працівник в кількох великих компаніях, пов’язаних з інноваціями, з навчанням, розвитком людей тощо. А кілька років тому знову ж таки з товаришами організували компанію, яка займається соціологією. Але пригадую себе з дитинства, то тоді вже цікавився політикою, питаннями розвитку країни. Відчуття боргу перед нею та бути корисним поруч завжди було. Зараз на своїй посаді намагаюся використати всі знання та попередній досвід. Також є відчуття, що надалі буде ще щось нове і це буде наступний цікавий етап. До пенсії тут залишатися не планую.

Сергей Рублевский

– З чого починається ваш ранок?

– Зазвичай це водні процедури. Снідаю рідко, зранку просто нічого не хочеться. Я розумію, що треба зранку поїсти, але не завжди виходить. Тому зазвичай перший раз я «снідаю» в обідній час.

– Як зазвичай проходить робочий день?

– Насправді кожен робочий день зазвичай не схожий на якийсь інший чи попередній. Складно сказати, чи є якийсь типовий робочий день, тому що є задачі, локалізовані в різних місцях. Коли я приїжджаю в райдержадміністрацію, зазвичай є пошта, яку треба розібрати, розписати день з переліком питань від моїх колег, потрібно давати вказівки, радитися, приймати рішення тощо. Просто є певні циклічні речі, наприклад, наради чи збори антиковідного штабу. Щодня координуємо роботу задля ефективних відповідей на ті виклики, які за нами стоять.

Сергей Рублевский

– Чи змінилося до вас ставлення ваших друзів, знайомих після призначення вас на цю посаду? Чи вдається приділити увагу своїй родині та дітям?

– Я думаю не змінилося, коло мого спілкування – це нормальні люди, які все розуміють. Що стосується сім’ї, то дуже намагаюся приділяти їй час. В мене двоє маленьких синів – 4,5 роки й піврічний. Батьківство – це такий тренажер, який розвиває творчість. Запропоновані розваги сьогодні стають швидко нецікавими вже завтра. Намагаємося з дружиною щоразу вигадувати нові цікавинки для них. Діти нас розвивають, це класно, хоча інколи буває важкувато. Я щаслива людина в своїй сім’ї , дуже радий, що вони мене розуміють і підтримують. Є тил, і це головне.

– Як ви відпочиваєте у вільний час?

– Відпочинок для мене це так: ліг, очі закрив, і вже ранок. Поки спав, то й і відпочив. Вільний час зазвичай з дітьми – відвожу на секції різні, провідуємо батьків, п’ємо чай, розмовляємо, ділимося своїм настроєм, радимося з різних тем.

Сергей Рублевский

Бліцопитування:

– Ваш улюблений колір?

– Зелений.

– Ким хотіли стати у дитинстві?

– Телеведучим.

– Улюблені книжки?

– Пригодницькі, ті, що з дитинства: «Пригоди Тома Сойєра», «Капітан Блад», Жюль Верн, «Робінзон Крузо».

-Ваша улюблена страва?

– Борщ.

-Яку музику слухаєте?

– Зазвичай це радіо в машині по типу радіорелакс, таке спокійне.

– Фільм для перегляду ввечері?

– Немає універсальних порад. З останнього що дивився – серіал “Теорія великого вибуху”. Серії короткі, сприймається легко, ненав’язливо. Просто щоб у вечірній час себе зайняти, щоб голова відпочила, це моє.

 

Читайте також:

Велике інтерв’ю: Сергій Рублевський про розвиток Павлогрдського району, вугільну трансформацію, переваги децентралізації та про аграрний сектор

 

Головні новини дня у телеграм каналі

 

FacebookTwitterTelegram