Павлоград

“Велика термомодернізація”: будинки Павлограда утеплять за програмою Президента України

21.12.2021 18:00 Автор: Оксана Пугачова

“Велика термомодернізація”: будинки Павлограда утеплять за програмою Президента України

Павлоград братиме участь у програмі “Велика термомодернізація”. Ця програма стартує з 2022 року за ініціативою Президента України Володимира Зеленського.

Про це стало відомо сьогодні на 17-й сесії Павлоградської міської ради. На запитання депутата Валентина Чекаліна чи доєднається наше місто до програми масштабного утеплення багатоквартирних будинків у наступному році, очільник Павлограда відповів ствердно.

“Дніпропетровська обласна рада запропонувала нашому місту доєднатись до проєкту “Велика термомодернізація”.  Старт проєкту очікується орієнтовно у квітні наступного року. Інформація відносно проєкту ще надходить і формується, – сказав мер Павлограда Анатолій Вершина, –  Відомо що у державному бюджеті вже передбачено на його реалізацію 300 млн грн. Європейський союз виділив також кошти на енергоєфективні заходи в Україні, тому ця сумма однозначно буде більшою. Порядок роботи нас, як міста що прийматиме участь у проєкті, буде зрозумілим на початку наступного року. Але точно маємо бути готові на квітень”.

 

Читайте також:

“Новорічний подарунок”. Павлоград сплатить 12 млн грн боргу перед ДЗД

 

Головні новини дня у телеграм каналі

 

FacebookTwitterTelegram