Павлоград

Валентин Рєзніченко: “Працюємо над зміцненням не лише оборонних рубежів, а й над зміцненням системи оборони України в цілому”

01.06.2022 09:02 Автор: Оксана Пугачова

Валентин Рєзніченко: “Працюємо над зміцненням не лише оборонних рубежів, а й над зміцненням системи оборони України в цілому”

Дніпропетровщина цілодобово, з першого дня війни, працює над зміцненям оборонних рубежів області та, також, над зміцненням системи оборони  України в цілому. Про це в соціальних мережах зазначив голова Дніпропетровської ОВА Валентин Рєзніченко.

На це витрачається велика кількість людських, інтелектуальних та фінансових ресурсів зсередини. Всі ці процеси здійснюються без зайвих слів і розголосу заради PR.

“Ворог, хоч і повільно, але стираючи з лиця землі наші міста та села, рухається до меж нашої області.
Тому цілодобово, без зайвого PR супроводу, працюємо над зміцненням не лише оборонних рубежів, а й над зміцненням системи оборони України в цілому.
Цю щоденну копітку роботу часто не видно зовні, але вона потребує величезних людських, інтелектуальних та фінансових ресурсів зсередини.
Бережіть себе. Битва за Україну триває щодня” – говориться в повідомленні

Валентин Рєзніченко закликає бути уважним до ситуації навіть за відсутності повітряних тривог. А також залишатись єдиним фронтом на шляху до перемоги над російським окупантом.

 

Читайте також:

Чекали “руського міра” всією родиною

 

FacebookTwitterTelegram