Павлоградський район

В Юр’ївській громаді функціонує вся інфраструктура, аграрії збирають врожаї з полів, також тут працюють з переселенцями

19.07.2022 16:13 Автор: Оксана Пугачова

В Юр’ївській громаді функціонує вся інфраструктура, аграрії збирають врожаї з полів, також тут працюють з переселенцями

В Юр’ївській селищній громаді тривають аграрні роботи. Ааграрії зібрали вже понад 60% врожаю зернових. Косять пшеницю та ячмінь. Намолотили майже 27 тис тонн. За тиждень планують завершити, повідомив на брифігу Дніпровської ОВА голова громади Іван Буряк

Жнива у розпалі. Врожай непоганий – 40-50 центнерів з гектара. Аграрії збирають пшеницю та ячмінь. Пізніше перейдуть на соняшник та кукурудзу. На осінь вже планують посівну

Саме фермерські господарства наповнюють бюджет громади. Окрім того сільськогосподарники приймають на роботу переселенців.

Загалом у громаді мешкають майже 1 тис переселенців. Більшість з Донеччини та Луганщини: Слов’янська, Сєвєродонецька. Для людей облаштували один із гуртожитків. Частину прийняли до себе місцеві жителі.

В цілому ситуація у громаді спокійна, наголосив її очільник. Працюють усі старостати. Комунальні заклади забезпечують водопостачання, вивіз сміття. В аптеках достатньо медикаментів, в магазинах – продуктів. Працює ЦНАП. Він не припиняв свою роботу з початку повномасштабної війни. Там можуть отримати адмінпослуги і місцеві мешканці, і переселенці.

Читайте також:

Олег Чуприна: “Троїцька громада сьогодні піклується і про переселенців і про врожаї на своїх полях”

 

FacebookTwitterTelegram