Павлоград

В восьмій амбулаторії розпочались ремонтні роботи: на це спрямували 12 млн грн

12.01.2022 10:07 Автор: Анастасія Суворова

В восьмій амбулаторії розпочались ремонтні роботи: на це спрямували 12 млн грн

Раніше rvk.news писали, що Уряд Німеччини надасть 12 мільйонів гривень для ремонту амбулаторії №8. Завдяки Українському фонду соціальних інвестицій (УФСІ) та Банку розвитку KFW вчора розпочались заплановані ремонтні роботи. Про це повідомляє Павлоградська міська рада

Ремонтно-будівельні роботи розпочались за участі консультантів Українського фонду соціальних інвестицій, підрядної організації ТОВ “Еверест НП” та балансоутримувача КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги”. За планом, вже восени ремонтні роботи завершаться, а мешканці Павлограда та Павлоградського району зможуть отримувати медичні послуги в більш комфортних умовах. 

амбулаторія 8 Павлоград

Ремонт зроблять із застосуванням енергоощадних технологій. В результаті амбулаторія №8 отримає замінену централізовану систему опалення на нову електричну та автономну, прилегла територія буде облаштована, відремонтовані коридори та кабінети на 1 та 2 поверсі, утеплений фасад будівлі.

Це не перша допомога від УКСІ, минулого року місто отримало засоби індивідуального захисту для запобігання розповсюдження коронавірусної хвороби, партію швидких тестів на ВІЛ, гепатит В, визначення д-димеру та тріпоніну. Крім того, амбулаторія №8 отримала нове обладнання: інфочервоні термометри, тонометри, пульсоксиметри, глюкометри, цифрові стретоскопи, монітор пацієнта, кардіограф, дефібрилятор та утилізатор на суму понад 500 тисяч гривень. 

амбулаторія 8 Павлоград

Український фонд соціальних інвестицій багато років співпрацює з містом для реалізації проєктів соціального спрямування за фінансової підтримки Уряду Німеччини. Раніше також було відремонтовано дитячий навчальний заклад №8 “Барвінок” та створено соціальне житло для внутрішньо переселених осіб на вул. Ливарній, 18. 

 

Читайте також:

Роз’яснення НСЗУ: яка медична допомога є безоплатною в разі травмування?

 

Головні новини дня у телеграм каналі

 

FacebookTwitterTelegram