Тернівка

В Тернівці діятимуть одно- і двоставкові тарифи на тепло

17.09.2021 17:26 Автор: Оксана Пугачова

В Тернівці діятимуть одно- і двоставкові тарифи на тепло

15 вересня прийняте рішення виконавчого комітету Тернівської  міської ради  «Про встановлення одноставкових та двоставкових тарифів на теплову енергію, послуги з постачання теплової енергії та розміру плати за абонентське обслуговування послуги з постачання теплової енергії КП «ТЖКП».

Одноставкові тарифи на теплову енергію та послугу з постачання теплової енергії складатимуть для всіх категорій споживачів – 1 328,29 грн. за 1 Гкал. На підставі розрахунку одноставкових тарифів на послуги з постачання теплової енергії виконано розрахунок двоставкових тарифів на послуги з постачання теплової енергії, які планується використовувати для нарахування оплати за послуги з постачання теплової енергії для всіх категорій споживачів з 01.10.2021 року.

Тернівська міська рада впевнена що встановлення двоставкових тарифів дозволить зменшити фінансове навантаження на споживачів в опалювальний період, забезпечити наявність обігових коштів підприємства впродовж всього року, вчасно готувати теплове господарство до роботи в зимовий період, підвищити якість надання послуг з постачання теплової енергії.

Принцип нарахування двоставкового тарифу наступний. Тариф поділяється на дві частини – умовно-змінну та умовно постійну. Умовно-постійна частина тарифу, яку споживачі мали б сплатити в опалювальний сезон за послуги з постачання теплової енергії, розбивається на весь рік, та сплачується за різними ставками залежно від опалювальної площі. А умовно-змінна частина сплачується в опалювальний сезон в залежності від показників лічильника теплової енергії.

Рішення набирає чинності та тарифи вступають в дію з 01 жовтня 2021 року.

Терновка Тепло

 

Читайте також

Теплопостачання Павлограда: заявлено про можливі варіанти модернізування системи

 

Читайте більше та підписуйтесь на нас у телеграм 

 

FacebookTwitterTelegram