Першотравенськ

В Першотравенську провели сесію міської ради: що заплановано на 2022 рік

21.10.2021 14:57 Автор: Анастасія Суворова

В Першотравенську провели сесію міської ради: що заплановано на 2022 рік

У вівторок в Першотравенську  відбулась сесія міської ради. Депутати розглядали та приймали рішення відносно понад 20 актуальних питань для міста. Про це стало відомо з офіційного сайту Першотравенської міської ради

Під час засідання було затверджено розпорядження міської голови щодо бюджетної сфери, Програми розвитку й підтримки сфери надання адміністративних послуг у місті на 2022-2023 роки, Програми приватизації (відчуження) майна комунальної власності територіальної громади Першотравенська на 2021-2025 роки та зміни до статутів комунальних дошкільних навчальних закладів. 

Першотравенськ

Крім того, депутати заслухали звіт про виконання фінансового плану, виробничої програми та фінансово-господарську діяльність Першотравенського МЖКП за І півріччя. За це період комунальне підприємство отримало 59 299,3 тис. гривень доходів. Проте видатки підприємства перевищили прибуток і склали 65 324,3 тис. гривень. Саме борги населення за комунальні послуги, несвоєчасне введення економічно обґрунтованих тарифів у дію призвели до такого фінансового стану підприємства.   

Першотравенськ

Під час засідання депутати погодили кандидатуру директора комунального підприємства «ТЕРРА-НОВА», штатний розклад та фінансовий план на кінець 2021 року. Підприємство буде надавати населенню послуги з благоустрою міста, ремонту електричних мереж у багатоквартирних будинках та ритуальні послуги. 

Першотравенськ

Наприкінці були внесені зміни до міської програми «Реформування і розвиток житлово-комунального господарства Першотравенська на 2020-2022 роки» та Програми розвитку земельних відносин, використання та охорони земель. 

 

Читайте також:

У Першотравенську почали будувати резервуар для питної води

 

Всі новини за сьогодні у нашому телеграм

FacebookTwitterTelegram