Павлоградський район

В Павлоградському районі знову горить 6 га сухої трави

12.10.2021 17:39 Автор: Анастасія Суворова

В Павлоградському районі знову горить 6 га сухої трави

Сьогодні день рятувальників знову почався із ліквідації пожеж сухої трави та очерету. Горіло поблизу вулиці Чапаєва селища Вербки та вулиці Залізничників міста Павлоград. 

Павлоград

Першим загорілась суха трава в селищі Вербки. Рятувальники отримали повідомлення про пожежу о 08:11. Вже на місці пожежники встановили, що вогонь виник на відкритій території та горить на площі 4,5 га. 

Понад 2 години знадобилось вогнеборцям або локалізувати пожежу, та 4 години аби її повністю ліквідувати. Відповідно, о 11:44 було виявлено осередок займання та о 15:18 повністю погашено. 

Павлоград

У цей час, о 12:16 служба порятунку отримує друге повідомлення про пожежу в екосистемі вже у Павлограді, поблизу вулиці Залізничників. Горіла суха трава та очерет. Загальна площа пожежі становила 1,5 га. 

Через годину пожежники локалізували займання, та ще через годину повністю ліквідували. 

Павлоград

До 80% пожеж виникає через недбалість мешканців та порушення населенням заходів пожежної безпеки. Рятувальники вкотре та наполегливо закликають мешканців району не підпалювати суху рослинність та не кидати на землю незагашені недопалки. Посушлива погода та вітер тільки пришвидшують розповсюдження вогню та ускладнює роботу вогнеборців. 

 

Читайте також: 

Рятувальники Павлоградського району закликають мешканців не підпалювати суху рослинність

 

Найголовніше за день в одному повідомленні. Підписуйся на нас у телеграм

 

FacebookTwitterTelegram