Павлоград

В Павлоградській лікарні інтенсивного лікування відкрили сучасну реанімацію

20.12.2021 19:01 Автор: Вікторія Шарашова

В Павлоградській лікарні інтенсивного лікування відкрили сучасну реанімацію

Після капітального ремонту в Павлоградській лікарні інтенсивного лікування відкрили відділення реанімації на 13 ліжко-місць. На заході були присутні міський голова Павлограда Анатолій Вершина, народний депутат України Роман Каптєлов, заступник директора Департаменту охорони здоров’я ОДА Олексій Григорук та депутат обласної ради Олександр Буряк.

Роман каптелов

Реанімаційне відділення оснащене всім необхідним для виведення з критичного стану важко хворих. Функціонують монітори для спостереження за роботою серцево-судинної системи, є апарат УЗД, апарати штучної вентиляції легень, підведена централізована подача кисню тощо.

реанимация

Світлі палати та коридор – просторі, нові та зручні ліжка дозволять пацієнтам отримувати меддопомогу в максимально комфортних умовах. До того ж сам реанімаційний зал облаштований високотехнологічним медичним обладнанням з припливно-витяжною установкою з рекуператором.

ирина жицкая

«Нагальна потреба у капітальному ремонті  назріла давно. Медичний заклад приймає пацієнтів зі всього регіону. Це одне з найважливіших відділень, сюди потраплять важкохворі, які потребують проведення інтенсивної терапії та реанімаційних заходів, післяопераційних хворих, хворих з гострими екзогенними отруєннями, травмами з ДТП та шахт Західного Донбасу. Ми раді та вдячні всім за допомогу, тепер працюватимемо в оновлених умовах та з сучасною медичною апаратурою», – сказала директор лікарні Ірина Жицька.

реанимация четверки

Даний проєкт реалізований за кошти місцевого бюджету в сумі 3,5 млн грн. в тому числі й за рахунок державної субвенції соціально-економічного розвитку (“соцеконому”) – 1,8 млн грн, які залучив на лікарню народний депутат України від 36-го округу Роман Каптєлов. За рахунок коштів депутатів обласної ради придбані постільна білизна та холодильне обладнання.

«Як член Бюджетного комітету я підтримав виділення коштів на цей проєкт. І розумію його надважливість. Регіон шахтарський, люди повинні отримувати допомогу в сучасних умовах та комфорту. Тут все зроблено за європейськими стандартами. До того ж я співпрацюю й з іншими медзакладами регіону. Там теж потрібне оновлення відділень та необхідне обладнання: за підрахунками на суму приблизно в 200 млн грн. Зроблю все від мене залежне, щоб в наступному році вирішити ці потреби медичних установ Західного Донбасу», – підкреслив Роман Каптєлов.

Також народний депутат додав, що звернувся до Міністра охорони здоров’я України з проханням закупити для павлоградської «четвірки» новий медичний апарат — ангіограф. Він потрібен для рентгенологічної діагностики захворювань судин, лікування інфарктів, інсультів, допомагає в найкоротші строки встановити діагноз та призначити лікування таким пацієнтам.

Директорка лікарні Ірина Жицька додала, що в МОЗі вже проведено тендерну закупівлю на суму до 30 млн грн. За її словами, на ангіограф чекали понад 2 роки й нарешті він з’явиться в медзакладі, адже найближчий – тільки в м. Дніпро. Також вона подякувала Роману Каптєлову та Анатолію Вершині за такий успішний зворотній зв’язок й продуктивний результат співпраці щодо устаткування медичного закладу.

реанимация

«В період пандемії неабияк важливо підтримувати медичні установи міста. Реанімацію відремонтували менш ніж за рік. Загальними зусиллями, за підтримки народного депутата та депутатів обласної ради, нам це вдалося. Окрема подяка підрядній організації, що в строк виконали всі роботи. Люди повинні бути впевнені, що в медичному закладі вони отримають якісну послугу. А в наступному році я вважаю за потрібне зробити капітальний ремонт і в травматології. Також незабаром тут відкриємо приймально-діагностичне відділення», – зауважив міський голова Павлограда Анатолій Вершина.

рентген

Слід додати, що за кошти НСЗУ (3 млн грн) лікарня придбала надсучасний цифровий рентгенівський апарат. Він вже в роботі та допомагає лікарям зробити все необхідне обстеження та в найменші строки правильно встановити діагноз.

 

Читайте також:

Амбулаторія №8 отримала нове обладнання від УФСІ

 

Головні новини дня у телеграм каналі

 

 

 

FacebookTwitterTelegram