Павлоград

В Павлограді з’являться одинадцять спортивних майданчиків “Здорова Україна”

21.02.2022 13:39 Автор: Оксана Пугачова

В Павлограді з’являться одинадцять спортивних майданчиків “Здорова Україна”

Павлоград в цьому році поповниться ще одинадцятьма спортивними майданчиками. В минулому році у місті вже були облаштовані вісім таких самих локацій. Про це на депутатському семінарі повідомила заступниця міського голови Олена Шуліка. 

Спортивні локації нового, сучасного зразка встановлять в різних частинах міста. Зокрема з’являться вони по вул. Кравченко, 9 в м-ні П’ятихатки, по вул. Комарова у парку, по вул. Верстатобудівників, 12 та по вул. 35-ї Дивізії, 4. 

Здорова країна

Заявку на облаштування спортивних майданчиків місто подавало в рамках реалізації Програми Президента “Здорова Україна”. За умовами Програми – встановлення майданчиків відбувається на основі співфінансування, коли держава бере на себе 90% вартості витрат. Заявку в цьому році спочатку подавали на 7 спортивних об’єктів, проте після опрацювання пропозиції від депутатів їх кількість змінили на 11. 

“Держава пропонує встановити сучасні спортивні майданчики на основі співфінансування в рамках Програми Президента “Здорова Україна”. Місто сплачує лише 10 % – це ж чудова пропозиція. І нею треба користуватись. Саме тому фракція “Слуга Народу” виступила з ініціативою до 7 спортивних локації додати ще чотири. Такі майданчики – це можливість приділити увагу власному здоров’ю людям будь-якого віку. Це безкоштовно і в кроковій доступності” – пояснює Сергій Рублевський, депутат Павлоградської міської ради від ПП “Слуга Народу”

Здорова країна

Здорова країна

 

Читайте також:

“Здорова Україна” вже в Павлограді: за програмою Президента встановлюють надсучасні спортмайданчики

 

Головні новини дня у телеграм каналі

 

FacebookTwitterTelegram