Павлоград

В Павлограді створено 400 ОСББ. На черзі ще 10

01.10.2021 12:05 Автор: Вікторія Шарашова

В Павлограді створено 400 ОСББ. На черзі ще 10

Цьогоріч у Дніпропетровській області створили 190 об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. Загалом в регіоні вже 3,5 тис ОСББ.  Серед основних переваг : можливість самостійно планувати ремонт, наймати та звільняти підрядників. А ще – визначати розмір квартплати та формувати бюджет.

Павлоград в свою чергу по праву можна додати до числа передовиків з цього питання.

 «За останні роки в Павлограді створено майже 400 ОСББ, це 60% від загального житлового фонду.   Показник дуже високий. А 205 будинків обслуговують інші  управляючі компанії. З них 10 – наразі знаходяться в процесі оформлення документів, тут створені ініціативні групи, мешканці бажають змін та кращих умов для проживання.

Додам, що процес переходу до ОСББ  почав рухатись швидше через компанію «Оптімус», а саме через їх неякісне надавання послуг.  Нарешті приходить розуміння того, що потрібно самостійно брати відповідальність за свою власність», – про ситуацію з ОСББ в Павлограді розповіла голова Громадської ради, ГО “Ресурсний центр – епіцентр змін” Оксана Горова.

З питань створення ОСББ у вашому будинку можна звертатися за номер тел: 066-159-55-06 (ГО “Ресурсний центр – єпіцентр змін” )

 

Читайте також

Хто замінить “Отімус” в Павлограді стане відомо 18 серпня

 

Читайте більше та підписуйтесь на нас у телеграм

 

FacebookTwitterTelegram