Павлоград

В Павлограді провели презентацію оновленого шкільного меню

14.01.2022 10:27 Автор: Анастасія Суворова

В Павлограді провели презентацію оновленого шкільного меню

Гостям показали варіанти збалансованого харчування дітей на кожен день. Серед страв фрикадельки з курячого м’яса, овочева паелья та безліч салатів. Про презентацію повідомляє Павлоградська міська рада

Показ провели вчора, 12 січня, у приміщенні Павлоградської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №9. Зміна харчування в закладах освіти зумовлена Постановою Кабінету Міністрів України від 24 березня 2021 року № 305. 

шкільне харчування Павлоград

На заході були присутні керівники закладів загальної середньої освіти, представники батьківської громадськості та представники Держспоживслужби у Павлограді. 

шкільне харчування Павлоград

За результатами торгів, організовує гаряче харчування компанія ТОВ “Контракт Продрезерв”. Саме вони презентували страви тижневого меню, які почнуть подавати дітям у школах з 17 січня 2022 року. 

шкільне харчування Павлоград

Довідково: реформу шкільного харчування в Україні ініціювала Перша леді Олена Зеленська. Протягом певного часу команда Першої леді вивчала основні питання організації правильного та збалансованого харчування в навчальних закладах України. Реформу шкільного харчування планують завершити за 3-5 років. 

 

Читайте також:

Ірина Дем’яненко: “Школярів та дошкільнят Павлограда забезпечать збалансованим та здоровим меню”

 

Головні новини дня у телеграм каналі

 

FacebookTwitterTelegram