Павлоград

В Павлограді комунальники за добу розчистили понад 600 км доріг

26.12.2021 19:15 Автор: Оксана Пугачова

В Павлограді комунальники за добу розчистили понад 600 км доріг

Незважаючи на вихідний день працівники комунального підприємства «Затишне місто» працювали і працюють по розчищенню доріг та тротуарів міста. Шість машин минулої ночі очищали дороги, а з 3-ї години до них долучилося ще 4 одиниці малої техніки по розчищенню пішохідних доріжок. Інформація про це надається на сторінці  у ФБ “Павлоград офіційний”.
 
Понад тридцять робітників-комунальників сьогодні працювали для того, щоб жителі мали можливість зручно пересуватися містом. За минулу добу розчищено понад 600 кілометрів доріг, використано біля 30 тон посипальної суміші.
 
Незважаючи на вихідний день працівники комунального підприємства «Затишне місто» працювали і працюють по розчищенню доріг та тротуарів міста. Шість машин минулої ночі очищали дороги, а з 3-ї години до них долучилося ще 4 одиниці малої техніки по розчищенню пішохідних доріжок
 
Хоча залучення комунальних ресурсів здійснюється максимально: працюють і техніка і робітники,  прибрати всю територію міста в такі снігопади складно. Тож за можливістю містян просять доєднуватись до прибирання наслідків негоди й допомагати наводити лад біля своїх під’їздів, на внутрішньодворових дорогах та тротуарах.
 
 
Головні новини дня у телеграм каналі
 
FacebookTwitterTelegram