Богданівська ОТГ

В дитсадку «Теремок» облаштували мініспортивну залу

07.11.2021 11:36 Автор: Вікторія Шарашова

В дитсадку «Теремок» облаштували мініспортивну залу

В дитсадку «Теремок» Богданівської ОТГ з’явився «мінімайданчик» для занять фізкультурою. Для цього частину музичної зали відокремили та обладнали сучасним спортивно-ігровим обладнанням (окремої спортивної зали в садочку немає).  Завдяки перемозі у конкурсі «Громада своїми руками» від компанії ДТЕК, колектив дошкільного закладу з проєктом «Крок до успіху» зміг втілити в життя свої давні творчі задуми.

теремок

Відтепер така собі музично-спортивна зала має багато яскравого, корисного та розвиваючого обладнання. Тут з’явився сухий басейн з кульками,  багатофункціональні м’які модулі, гімнастичні лави, фітнес м’ячі та багато інших цікавинок. Заняття з фізкультури стануть більш продуктивними, пізнавальними, рухливими та веселими. До того ж, спеціальне обладнання допоможе вихованцям дитсадку фізично розвиватися та зміцнити своє здоров’я.

садик теремок

«Наш проєкт “Крок до успіху” став переможцем. Ми отримали сертифікат і можливість втілити в життя творчі задуми. Завдяки фінансовій підтримці компанії ДТЕК і голови громади Олексія Грищенка в нашому садочку з’явилося багатофункціональне, яскраве та екологічно чисте спортивне обладнання для занять фізичною культурою. Наші діти в захваті! Ми дякуємо всім за підтримку та втілення мрій!» – на своїй сторінці у ФБ написав колектив дитсадка «Теремок».

садик теремок

 

Читайте також:

Віддалені села Богданівської ОТГ будуть теж з якісною водою. Грищенко та Каптєлов будують бювети

 

Головні новини дня у телеграм каналі

FacebookTwitterTelegram