Павлоград

В Corum Group виготовили перший шахтний комбайн, що дасть змогу швидко та безпечнови добувати вугілля

07.06.2022 07:40 Автор: Оксана Пугачова

В Corum Group виготовили перший шахтний комбайн, що дасть змогу швидко та безпечнови добувати вугілля

Війна внесла корективи в роботу підприємств України. Corum Group, що входить до ДТЕК Енерго, на початку квітня відкрила виробничі потужності в Хмельницькій та Волинській областях, і вже почала виготовлення шахтних комбайнів.

Наразі підприємсто вже виготовило перший шахтний комбайн та планує їх серійне виробництво. Адже шахти продовжують працювати, а подібні комбайни дадуть змогу шахтарям виконувати роботу швидше та безпечніше. 

“Попри війну і релокацію, руками наших машинобудівників народжуються новітні зразки техніки. RH220 допоможе українським шахтарям швидше й безпечніше видобувати вугілля, а це – запорука надійної роботи ТЕС і, нарешті, світла й тепла в будинках українців”, – прокоментував гендиректор ДТЕК Енерго Ільдар Салєєв.

Прохідницький комбайн RH220 масою 80 тонн призначений для механізації відбійки, навантаження та транспортування зруйнованої гірської маси.

Відзначається, що під час складання комбайна використовували комплектуючі кращих європейських виробників, що підвищує надійність і безпеку роботи механізмів.

“Машинобудівні підприємства ДТЕК Енерго – одні з перших, які в умовах війни успішно перенесли виробничі потужності з областей, де продовжуються бойові дії, до інших регіонів України. Це дозволить забезпечити безперебійне постачання необхідного обладнання для українських шахтарів”, – зазначили в компанії.

Після завершення випробувань почнеться серійне виробництво цього комбайна.

 

Читайте також:

Прохідники шахти ім. Героїв космосу з новим комбайном

 

FacebookTwitterTelegram