Богданівська ОТГ

В Богуславі й Самарському відкрили питні бювети

21.12.2021 16:00 Автор: журналіст Вікторія Шарашова оператор Олексій Пасюта

В Богуславі й Самарському відкрили питні бювети

20 грудня в центрі села Богуслав по провулку Партизанський 10а (в районі сільської ради) відбулося відкриття бювету з якісною питною водою. На території села це вже третій такий об’єкт.

На заході були присутні голова Богданівської громади Олексій Грищенко, народний депутат України Роман Каптєлов, староста села Валентина Потапова та місцеві жителі.

богуслав

богуслав вода

Також в роботу запущена і ротонда в хуторі Самарський.

На ці цілі в 2021 році кошти у розмірі 5 млн грн на соціально-економічний  розвиток (“соцеконом”)  громади були направлені з держбюджету народним депутатом України Романом Каптєловим.  За виділені  гроші побудовані та відкриті 4 питні бювети в громаді, зокрема й у віддалених селах – Мар’ївка та Зелене.

“З наступного року плануємо відкрити додаткові питні комплекси в селі Кохівка, Богуслав та Богданівка. В тісній співпраці з народним депутатом нам вдалося реалізувати такі потрібні для людей проєкти. Завдяки плідній роботі, підтримці та порозумінню з боку Романа Каптєлова в громаді відбуваються позитивні зміни і, гадаю, питання з забезпеченням водою буде вирішено остаточно” , – зауважив голова громади Олексій Грищенко.

До вашої уваги короткий відеогляд з відкриття бювету в Богуславі.

 

 

Читайте також:

Віддалені села Богданівської ОТГ будуть теж з якісною водою. Грищенко та Каптєлов будують бювети

 

Головні новини дня у телеграм каналі

 

FacebookTwitterTelegram