Павлоград

Українцям повернуть кошти за пробне ЗНО. Їх можна буде перерахувати на потреби ЗСУ.

23.09.2022 11:20 Автор: Юлія Жаворонок

Українцям повернуть кошти за пробне ЗНО. Їх можна буде перерахувати на потреби ЗСУ.

Набув чинності Порядок повернення невикористаної частини коштів, сплачених за участь у пробному ЗНО-2022, затверджений Міністерством освіти та науки України, повідомляє Дніпропетровська обласна рада.

Нагадаємо, що з огляду на те, що  цьогоріч через війну в Україні скасовано проведення традиційного ЗНО, також було скасовано і пробне ЗНО-2022.

Особам, які зареєструвалися для проходження пробного ЗНО, буде повернуто частину сплачених, але не використаних для підготовлення тестувань коштів. Сума, що підлягає поверненню, залежатиме від регіону, де вступник планував проходити тестування.

То, що треба зробити для повернення або перерахунку коштів:

  • авторизуватися на спеціальному сервісі на сайті Українського або відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти;
  • вибрати, куди перерахувати кошти: на підтримку ЗСУ чи на особистий (або іншої фізичної особи) рахунок.

Докладна інструкція, як отримати кошти на особистий рахунок на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

У випадку неправильного заповнення заяви учасникові доведеться особисто звертатися до регіонального центру оцінювання якості освіти й очікувати опрацювання документів для повернення коштів.

Деталі тут: http://surl.li/dcmbz

 

Читайте також:

Для мешканців Вербківської ОТГ реалізовано проєкт  “Теніс для громади”  від ГО “Місцеві стратегії” за підтримки Британської Ради

 

FacebookTwitterTelegram