Павлоград

Українцям дозволять вільно володіти вогнепальною зброєю

23.02.2022 13:39 Автор:

Українцям дозволять вільно володіти вогнепальною зброєю

На пленарному засіданні, 23 лютого, депутати Верховної Ради підтримали у першому читанні законопроєкт № 5708, що дозволяє обіг цивільної вогнепальної зброї.

Законопроєктом передбачається використання цивільної вогнепальної зброї для самозахисту. Документ врегулює тимчасове ввезення цивільної вогнепальної зброї та боєприпасів на територію України. Законопроєктом передбачено державний контроль у сфері обігу цивільної вогнепальної зброї.

Відповідно до проєкту закону, пропонується визначити поняття права власності на цивільну вогнепальну зброю, умови та порядок отримання громадянами України та юридичними особами документів про право власності на цивільну вогнепальну зброю та здійснити класифікацію цивільної вогнепальної зброї.

легалізація зброї

Автори законопроєкту пропонують розробити порядок створення та ведення Єдиного державного реєстру цивільної вогнепальної зброї, визначити загальні засади цивільного обігу зброї та боєприпасів, встановити порядок отримання права на цивільну вогнепальну зброю та боєприпаси, визначити порядок страхування цивільної відповідальності власників цивільного вогнепального.

Документом передбачається розробка порядку видачі медичного висновку про відсутність протипоказань, які можуть перешкоджати отриманню документа на цивільну вогнепальну зброю.

 

Читайте також:

Володимир Зеленський: “Патріот це той хто б’ється з ворогом за свою землю і той хто вкладається в неї грошима”

 

Головні новини дня у телеграм каналі

 

FacebookTwitterTelegram