Павлоградський район

У Юр’ївці відкрили новий ЦНАП

21.12.2021 16:55 Автор: Вікторія Шарашова

У Юр’ївці відкрили новий ЦНАП

Юр’ївський ЦНАП переїхав до нової сучасної будівлі. Її звели «з нуля» у центрі селища. Там запрацював і центр підтримки “Дія”. Все – завдяки проєкту Мінцифри, який реалізували у найкоротші терміни, підкреслив заступник голови Дніпропетровської ОДА Іван Начовний. На реалізацію проєкта було виділено держсубвенції у 7, 8 млн грн

цнап юрьевка

Раніше Юр’ївський ЦНАП не мав власного приміщення. Адміністратори приймали відвідувачів у будівлі селищної ради.

Приміщення ЦНАП облаштували за принципом “open space”. Тут і робочі місця адміністраторів, і комфортні диванчики для перепочинку. У доступі Wi-Fi. Передбачили і зручності для людей з інвалідністю.

юрьевка цнап

У ЦНАП можна отримати і адміністративні, і соціальні послуги. Зареєструвати нерухомість, бізнес. Вирішити земельні питання. Оформити субсидію або допомогу при народженні дитини.

цнап юрьевка

“Загалом надаємо понад 200 різних послуг. У наступному році плануємо збільшити їх кількість удвічі. У нас 7 адміністраторів. Усі привітні та доброзичливі. Є і дитячий куточок для відвідувачів із малечею. Їй буде де розважитися, аби не нудьгувати”, – розповіла керівниця ЦНАП Марина Боднар.

У ЦНАПі працює «Дія.Центр». Тут можуть допомогти з будь-якими е-послугами з порталу «Дія». Наприклад, оформити електронні СOVID-сертифікати або скористатися «єПідтримкою».

иван буряк

“Фахівці Центру матимуть можливість швидко і якісно обслуговувати клієнтів. Це комфортні умови для маломобільних груп населення, осіб з інвалідністю, де передбачене облаштування входу до приміщення Центру пандусом, кнопкою виклику чергового, наявна санітарна кімната з урахуванням потреб такої категорії громадян”, – зазначив голова селищної ради Іван Буряк.

цнап юрьевка

рублевский

“Це справді велике досягнення, і ми пишаємося тим, що в нашому районі діють такі Центри. Вони відповідають всім сучасним вимогам та європейським стандартам. Основні завдання центрів – поліпшити якість надання адмінпослуг. «Дія Центр» Юр’ївської громади – це модернізований ЦНАП, місце, де за один візит можна вирішити всі необхідні питання — соціальні, пенсійні, паспортні та комунальні. Наявні віддалені робочі місця в старостинських округах, установлений зручний графік роботи. Ми працювали й надалі будемо працювати на розвиток району та покращення умов надання послуг його мешканцям”, –  звернув увагу Сергій Рублевський.

 

Читайте також:

В Юр’ївській територіальній громаді побудують нову адміністративну будівлю для ЦНАПу

 

Головні новини дня у телеграм каналі

 

FacebookTwitterTelegram