Павлоград

У співпраці з ДУ “НДІ медико-соціальних проблем інвалідності” на Західному Донбасі  створять центри реабілітації для військових

10.05.2023 07:58 Автор: Юлія Жаворонок

У співпраці з ДУ “НДІ медико-соціальних проблем інвалідності” на Західному Донбасі  створять центри реабілітації для військових

Народний депутат Роман Каптєлов разом з директором Українського державного науково-дослідницького інституту медико-соціальних проблем інвалідності, Аллою Григорівною Кириченко, відвідали медичні заклади Західного Донбасу з метою встановлення ефективного співробітництва між лікарнями та інститутом. Головною метою співпраці є створення центрів реабілітації для військових, які потребують кваліфікованої медичної допомоги та соціальної реабілітації.

Український державний науково-дослідницький інститут медико-соціальних проблем інвалідності є провідним у сфері медико-соціальної реабілітації та інтеграції осіб з інвалідністю у суспільство. Інститут розробляє інноваційні методи лікування та реабілітації, а також підвищує кваліфікацію фахівців у галузі медицини та соціальної реабілітації. Співпраця між інститутом та лікарнями Західного Донбасу принесе безліч переваг для громадян, забезпечивши доступ до найкращих методів лікування та реабілітації.

Роман Каптєлов підкреслює важливість роботи інституту та продовжуватиме працювати над розвитком медичної інфраструктури та реабілітаційних послуг у Західному Донбасі. Спільні зусилля допоможуть значно покращити якість життя людей з інвалідністю та військових, що потребують реабілітації. Цим візитом Романа Каптєлова та Алли Григорівни Кириченко підкреслюється необхідність залучення провідних фахівців для розв’язання складних медичних проблем, особливо в умовах бойових дій та воєнного конфлікту.

Співпраця між медичними закладами та науково-дослідним інститутом є важливим кроком до покращення системи медичної реабілітації в Україні та забезпечення доступу до кваліфікованої медичної допомоги та соціальної підтримки для військовослужбовців та осіб з інвалідністю.

Роман Каптєлов відзначає, що такі ініціативи стимулюють розвиток медичної галузі в Україні, а також забезпечують належні умови для охорони здоров’я та реабілітації нації в цілому.

FacebookTwitterTelegram