Першотравенськ

У Першотравенську з лютого почнуть діяти нові тарифи на теплопостачання

26.01.2022 09:15 Автор: Вікторія Шарашова

У Першотравенську з лютого почнуть діяти нові тарифи на теплопостачання

24 січня було прийняте рішення виконавчого комітету Першотравенської міської ради “Про встановлення тарифів на теплову енергію та послугу з постачання теплової енергії в місті Першотравенську шляхом їх коригування”. Про це повідомляє Першотравенське МЖКП. 

Тож, з 1 лютого 2022 року відкоригований одноставковий тариф на теплову енергію в м.Першотравенськ для всіх категорій споживачів становитиме 1525,86 грн за 1 Гкал з ПДВ.

Відкоригований двоставковий тарифу на теплову енергію та послугу з постачання теплової енергії для всіх категорій споживачів встановлено у розмірі з ПДВ:
– умовно-змінна частина двоставкового тарифу на послугу з постачання теплової енергії – 781,06 грн /Гкал;
– умовно-постійна частина двоставкового тарифу на послугу з постачання теплової енергії (місячна плата за одиницю приєднаного теплового навантаження) – 256214,65 грн /Гкал/год.

Тобто на 1 кв м опалювальної площі тариф становитиме 6,28 грн/м². Загальний тариф на послугу теплопостачання зросте на 9%.

Необхідність підвищення тарифу виникла через збільшення вартості його складових. Так, вартість електроенергії зросла на 80%, води – на 1%, перевезення вугілля – на 7,4%.

Сума до сплати за відкоригованим тарифом буде надіслана споживачам в платіжках у березні.

 

Читайте також:

В Першотравенську з’явиться швейне виробництво

 

Головні новини дня у телеграм каналі

 

FacebookTwitterTelegram