Першотравенськ

У Першотравенську встановлено тариф на тепло: скільки цього року будуть платити мешканці міста

04.10.2021 18:00 Автор: Анастасія Суворова

У Першотравенську встановлено тариф на тепло: скільки цього року будуть платити мешканці міста

На початку жовтня в Першотравенську відбулось засідання виконавчого комітету Першотравенської міської ради на якому розглянули ряд актуальних для міста питань. Серед них – встановлення тарифу на тепло. 

Звернення до міської ради подав Першотравенський МЖКП, який змушений коригувати затверджений тариф у зв’язку зі зростанням вартості його складових – вугілля, води, мінімальної заробітної плати, перевезення вугілля та інші складові. Директор МЖКП Ірина Кривенко наголошує на важливості перерахунку тарифів щороку згідно з чинним законодавством.

теплопостачання

Тож, розглянувши звернення, виконавчий комітет прийняв рішення встановити тарифи на теплову енергію та послугу постачання. 

теплопостачання

В результаті з 1 жовтня встановлено одноставковий тариф для всіх категорій за 1 Гкал з ПДВ – 1400,12 грн (попередній тариф був 1208,99 грн). 

теплопостачання

Двоставковий тариф на теплову енергію та послугу постачання поділяється на дві категорії: 

  • Умовно-змінна частина тарифу – 662,56 грн за 1 Гкал;
  • Умовно-постійна частина, тобто місячна плата за одиницю приєднаного теплового навантаження 253 721,94 грн за 1 Гкал в годину. За 1м2 мешканці будуть платити 6,22 грн. 

Умовно-змінна частина містить в собі вартість вугілля та електроенергії. Умовно-постійна враховує решту витрат, крім вугілля та електроенергії, іншими словами це плата за одиницю теплового навантаження об’єктів теплоспоживання. 

 

Читайте також:

Чи готовий Павлоград до опалювального сезону?

 

Читайте більше та підписуйтесь на нас у телеграм

 

FacebookTwitterTelegram