Павлоград

У Павлоградському районі піротехніки знищили боєприпаси

16.08.2022 16:13 Автор: Оксана Пугачова

У Павлоградському районі піротехніки знищили боєприпаси

За минулу добу спеціалісти групи піротехнічних робіт  ДСНС у Дніпропетровській області знищили  51 одиницю сучасних та застарілих боєприпасів у чотирьої громадах області. Викликали піротехніків  і в Павлоградській міській громаді.
 
 
15-го серпня до Служби порятунку «101» надходила інформація про виявлення вибухонебезпечних предметів на територіях Зеленодольської, Апостолівської міських територіальних громад Криворізького району та Павлоградської міської територіальної громади Павлоградського району.
 
За добу відділеннями групи піротехнічних робіт Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області знищено 47 одиниць (сучасний касетний бойовий елемент 9Н210, 46 одиниць – сучасні КОБЕ 3Б30) сучасних боєприпасів та 4 одиниці (артилерійські снаряди АС-125мм – 2 одиниці, АС-152мм – одиниці) застарілих боєприпасів.
 
 
Місця подій обстежено фахівцями ДСНС. Вибухонебезпечні предмети знищено шляхом контрольованого підриву.
 
“Шановні громадяни!
Нагадуємо про важливість дотримання правил поведінки під час виявлення вибухонебезпечних або підозрілих предметів. У разі виявлення таких знахідок необхідно одразу повідомити про це за номером «101» або «102»”, – нагадують рятувальники
 
 
FacebookTwitterTelegram