Павлоград

У Павлограді відзначили кращих підприємців міста

07.09.2021 18:29 Автор: Вікторія Шарашова

У Павлограді відзначили кращих підприємців міста

    Щорічно в першу неділю вересня в Україні відзначається День підприємця. З кожним роком в Павлограді зростає престиж підприємницької діяльності. Навіть в період всесвітньої пандемії коронавірусу бізнесмени міста все ж намагаються підвищувати свій професійний рівень, прагнуть до ведення грамотного й цивілізованого бізнесу та залишатися кращими.

    В рамках урочистого заходу в одному з ресторанних комплексів Павлограда міський голова Анатолій Вершина привітав присутніх з їх професійним святом та подякував підприємцям за вагомий внесок у зміцнення економіки міста.

    Також 20 кращих підприємців були відзначені подяками за активну громадську позицію, певний внесок у розвиток підприємництва, вирішення соціально-економічних завдань міста. Особливу увагу приділили й молодим бізнесменам, які скористалися міською програмою молодіжного підприємництва та започаткували власну справу.

   «З кожним роком подібні заходи відбуваються в більш родинній атмосфері. Хоча підприємці міста між собою є конкурентами, але вони підтримують дружні стосунки. В нас спільне завдання жити й розвивати не тільки місто, а й всю країну. Місцева влада сприяла й буде підтримувати як малий, так і великий бізнес в Павлограді», – підкреслив міський голова Павлограда Анатолій Вершина.

День підприємця

«Ми постійні учасники міських бізнес-форумів, підтримуємо освітню програму для молодих підприємців-початківців міста. Сьогодні на заході багато тих, хто має власну справу, можна сказати, наших вихованців, які пройшли нелегкий шлях до неї. Дуже радіємо їх успіхам та завжди їх підтримуємо. Важливо, щоб молоді бізнесмени не виїжджали з міста, в місті повинні бути створені певні умови для розвитку саме початківців, щоб вони бачили перспективні напрямки, а тим паче в період пандемії коронавірусу», – зауважив директор агенції професійного розвитку «Перспектива» Абдулов Ренат Махмутович

День підприємця

«Приємно, що до нашого професійного свята міська влада нас не залишає поза увагою. Це завжди проходить урочисто, створює піднесений настрій, відчувається підтримка результатів роботи підприємців. Місту бажаю подальшого розвитку, адже з ним розвиваються й наші справи», – слова вдячності висловила Наталя Москалець, власниця розважального закладу «Fiends&Family»

День підприємця

День підприємця

День підприємця

 

Читайте більше та підписуйтесь на нас у телеграм

 

 

 

 

 

FacebookTwitterTelegram