Павлоград

У Павлограді вичерпано ресурси житлового фонду для внутрішньо переміщених осіб

12.08.2022 11:22 Автор: Оксана Пугачова

У Павлограді вичерпано ресурси житлового фонду для внутрішньо переміщених осіб

Станом на сьогодні у Павлограді всі наявні ресурси житлового фонду вичерпані. Тож особи, які продовжують прибувати до міста із зони активних бойових дій, наразі можуть розраховувати на житло, що орендуватимуть самостійно, повідомляє пресслужба  Павлоградської міської ради.

Наразі у місті проживає 3905 внутрішньо-переміщених осіб, що приїхали до міста в період 2014-2020 рр., та 9916 осіб, які прибули до Павлограда починаючи з 24 лютого 2022 року.  Зазанчається, що цифра показує лише офіційно зареєстрованих переселенців. 

Найгострішим питанням для міста залишається питання забезпечення житлом людей, які втратили можливість жити в рідних домівках. 

З урахуванням розпорядження Кабінету Міністрів України від 02 серпня 2022р. № 679-р «Про проведення обов’язкової евакуації населення Донецької області» Дніпропетровська область не визначена як та, до якої може евакуюватись населення.  

“Натомість є області які визначені в країні як більш безпечні та є прийнятними для розгляду власної євакуації внутрішньо-пеерміщених осіб. Більш безпечними в Україні визначені такі області: Вінницька, Волинська, Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська, Кіровоградська, Львівська, Полтавська, Рівненська, Тернопільська, Хмельницька, Черкаська та Чернівецька,” – наголошується у повідомленні.

Читайте також:

У Соснівці, одному з районів Павлограда, для дітей влаштовують дитячий майданчик

FacebookTwitterTelegram